Jump to content

okolice puław

Recommended Posts

• 2 weeks later...
Pod Janowcem był przyczółek radziecki w 1944 roku, zginęło tam około 3 tys. Rosjan, drugie miejsce to może być okolica Gniazdkowa i Kijanki. Najlepszy sposób to najpierw literatura, a potem rekonesans.
Życzę powodzenia.

Janushew masz rację mnóstwo okopów, ale poza tym nic ciekawego. Byłem tam kilka razy w tamtym roku na wiosnę i mogę tylko tyle powiedzieć, że teren mocno przekopany przez poprzedników. Spotkałem przypadkowo starszego pana w lesie, który mówił mi, że kilka lat temu było w tych okolicach przez kilka dni kilku eksploratorów, a lokalni kopacze także nie śpią. Sam mogę powiedzieć, że oprócz stalowego złomu nic więcej nie znalazłem.
pozdrawiam

witam
Bylem na krotkim rekonesansie w okolicach Janowca, oprocz duzej ilosci lusek od pepeszy i jednej od naganta nic ciekawego sie nie znalazlo, moze tylko dlatego, ze bylem tam 1,5 godziny...mimo wszystko teren wygladal zachecajaco, malo dolkow....
pozdrawiam

Mam w Janowcu kolegę, który opowiadał mi o swoim szwagrze i o jego znaleziskach w okolicy Janowca. Zapraszał mnie kiedyś do siebie i obiecał pokazać miejscówki, ale nie miałem jeszcze czasu. Co do jego szwagra to musiał tam co nieco znaleźć skoro miał do czynienia z policją. Myślę, że teren może być obiecujący.
pozdrawiam

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...

Important Information