Skocz do zawartości

Inscenizacja Powstania Warszawskiego Reduta PWPW"


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 113
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Jestem pełen podziwu dla organizatorów i wykonawców inscenizacji. Słabe punkty, np. umiarkowany zapał bitewny niektórych uczestników (dlaczego nie słychać było prawie żadnych (o)krzyków?? Naprawdę stałem blisko barykady - wspiąłem się na parapet budynku tuż za nią.), następnym razem wyjdą na pewno lepiej. Właśnie, ciekawe jaki epizod Powstania będzie odtwarzany za rok. Przydałaby się jakaś walka na większej przestrzeni, żołnierze mogliby sobie lepiej pobiegać, publiczność mogłaby więcej zobaczyć, może jakieś jednostki pancerne...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może by tak inscenizacja na Stadionie X-Lecia ?
I tak stoi nie wykorzystywany.....więc nawet ni ebyłoby problemu z wykopaniem np. okopów czy postawieniem barykad. Tego budulca wala się tam pod dostatkiem.

A po inscenizacji od razu możnabyłoby kupić wiatrókę z paczką śrutów od ruskich i bylibyśmy o krok bliżej do armiii szwajcarskiej :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh...No przepraszam za te okulary, wywolaly troche dyskusji...Konsultowalem sie wczesniej czy moga zostac i uznano ze moga.Problem byl w tym ze nie mialem kiedy kupic szkiel kontaktowych! Dziekuje za slowa uznania za krwawa jatke na jezdni ktora uczynilem :)Grzegorz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie