Skocz do zawartości

Europa Universalis II Wojna Światowa


żeton

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 weeks later...
Musisz ich zapakować do samolotu transportowego.
Jeśli takowy posiadasz na lotnisku,skieruj tam spadochroniarzy,poczym naciśnij na jednostke spadochronową, daj prawy przycisk i będzie wyświetlony napis załaduj.
Póżniej bierzesz zapakowany samolot i wysyłasz do miejsca zrzutu-bedzie wszystko opisane.
Dodam jeszcze,że spadochroniarzy nie wypuszczaj byle gdzie-chyba ,że jesteś pewien miejsca,np jak chcesz okrążyć jakieś wojsko i zniszczyć doszczętnie.
Za czasów kiedy grałem w EU spadochroniarze służyli mi jako Marines:)
Podczas inwazji na Norwegię użyłem część jako desant,a drugą część zrzuciłem ze spadochronu.
Z doświadczenia mogę napisać,że bez wsparcia z powietrza szalejących spadochroniarzy masz szanse 50/50(podczas inwazji z wody).
W czasie inwazji na Norwegię, to właśnie spadochroniarze uratowali mi tyłek:)
To tyle.
Powodzenia!!

Lejtnant.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka Panowie.
Czy wy szarpiecie w hearts of iron I,czy II(druga wojna światowa).
Jak co to musicie koniecznie w drugą część,jest jeszcze bardziej rozwinięta.
A co najabrdziej mi się podoba to to,że okręty po zatopieniu wrogiej jednostki nabierają doświadczenia, a co jeszcze lepsze,jest możliwość sprawdzenia jakie jednostki zostały zatopione przez daną jednostkę(ale rozwinięte zdanie hihih).
Pamiętajcie również o jednostkach górskich,są bardzo przydatne,a z tego co się dowiedziałem,to nie mają szczególnego miejsca w grze.
Więc pamiętajcie o jakże pomocniczych jednostkach dodatkowych:))))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!

Dla mnie jezeli cos sie rozgrywa w dawnych czasach ale z dala od ogólnie znanej nam historii to jest to baśń. A w tej konwencji wolę HOMM :) lub Dungeon Siege.
Historia II WŚ to historia mojego dziadka a on mi opowiadal ze Polska przed wojna nie byla mocarstwem.

Z powazaniem vonadamski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie