Skocz do zawartości

irlandia


tr

Rekomendowane odpowiedzi

Jadę do irl w niedziele,czy ktos mi powie czy jest tam co szukac?Bo z tego co wiem byl to biedny kraj a to co mieli to juz dawno anglicy zrabowali.....(mam nadzieje ze w dobrym miejscu umieszczam pytanie ,a jak nie to popraw mnie)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam tr.ja siedze sobie w anglii i narazie sprawdzalem miejscowa plaze.duzo starych monet...no moze nie tak starych bo pomiedzy 1910-1976 a i wspolczesne £££ sie znajdzie. generalnie moze byc problem z poszukiwaniami na innych terenach jak plaza bo tu nie ma nieugorow jak w polsce. kazdy kawalek ziemi jest jakos zagospodarowany. i jesli ktos pozwoli ci kopac to gwarantuje ze natkniesz sie na cos ciekawego.a co najwazniejsze mozesz to zachowac! pzdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Witam
Z tego co sie dowiedzialem ostatnio to w irladi tak jak w polsce nie mozna kopac przy pomocy wykrywacza, tak sie zlozylo ze moj brat na swieta przyjechal ze znajomym z irlandi i on jest konserwatorem zabytkow w irladi wiec sie go wypytalem jak tam jest z poszukiwaniami, powiedzial mi ze nie mozna tam szukac z wykywka tak samo jak u nas. W angli to co innego ale w irladi juz jest gozej, chyba ze irladia północna bo to juz pod anglie podlage:)Kiedys juz sie kotos pytal na forum czy w irladi mozna kopac i chcialem sie poprawic bo wtedy myslalem ze tam mozna kopac:/
Pozdrawiam
Adam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie