Skocz do zawartości

KSIAZ-raz jeszcze...


blezor

Rekomendowane odpowiedzi

Przed zamkiem Ksiaz,podobno byl wykop-szyb nawet z winda,sa rozne fotki stare i cos tam na nich niby widac,ale mi sie wydaje ze tam to sa klomby kwiatowe,a nie jakis szyb,na inych fotach tez takie mam wrazenie.Czy byl szyb?Mam prosbe,czy ktos moze mi narysowac na fotce mniej wiecej co sie gdzie znajduje pod ziemia,zeby sobie to jakos wyobrazic,bo bedac w Ksiazu,to zabardzo nie zrobil na mnie wrazenia,podobno wielkie podziemia,a tu ani sladu,ani nic,nawet przewodnik powiedzial ze PODOBNO sa,wszystko podobno,widzialem tez te slynne windy na czwartym bodajze pietrze,oczywiscie zamurowane,tego sie spodziewalem,patrzac na miejsce po przyciskach nie wydaje mi sie zeby az tak duzo poziomow bylo,za malo miejsca na te przyciski.Wiadomo nie ruszy sie sprawy ksiaza,bo to to ,bo to tamto,ale moze zrobis taka mala przestrzenna mape naniesiona na fotografie w celu rozjasnienia sprawy,co gdzie jest.-pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naroslo tych przypowiesci i legend...naczytalem sie pelno elacji" glownie typu:a tam panie ciezarowki jechaly,a podobno to tu...a podobno to tam...itd-fajnie sie to czyta,mam pytanie,czy sa jakiekolwiek fotografie z okresu powojennego tzn lata 45 i dalej z miejsc po niemieckich,tzn,z gor sowich i ksiaza?Przeciez czyta sie ze tam zastali ludzie tony wszystkiego po niemacach,stal,cement,cegly,odbudowano z tego warszawe czy wroclaw i wiele mostow z tej stali postawiono,ale czy sa jakies fotografie tych zdobyczy,tych pozostalosci?Nie zrobiono zadnej dokumentacji?Fajnie by sie takie fotki poogladalo,inaczej by bylo niz dzis dzis te miejsca porosniete i zaniedbane...-pozdrawiam:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarobic?-no to dawac fotki tych co nie chca zarobic:),ale tak na powaznie to sa gdzies fotki z tych lat powojennych co jeszcze widac choc troche tej swietnosci i potegi podziemi,bo teraz to nawet nie ma po co tam jechac,no chyba ze ktos lubi po krzakach lazic i kleszcza do domu przyniesc:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie