Skocz do zawartości

Sudden Strike


suchy ss

Rekomendowane odpowiedzi

Żeby zagrać w RWM 6.6 wystarczy mieć płytkę Sudden Strike II. Następnie trza ściągnąć 3 patche upgrade ,zainstalować w katalogu Sudden Strike i gitara. Automatycznie instaluje się również przełącznik którym możesz ustawiać wersję którą chcesz grać. Czyli jeśli RWM Ci nie podejdzie zawsze możesz wrócić do normalnego SSII

Mathew
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam sudden strike 2:), ino cosik mnie w nim drazni bo moji zolnierze zabijaja wroga jednym strzalem a wrog musi troche w mojego postrzelac zeby go zabic i nie wiem dlaczego:/ moze to jest normalne?mi sie wydaje ze nie bo troche bez sensu:/, Mathew masz moze jakies stronki zeby sciagnac te patche upgrade?
pzdr.
Dawid
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejdź do działu Downloads i ściągnij patcha RWM 6.5 + 6.6 und maps.
http://www.sudden-strike-maps.de/
następnie zainstaluj go w katalogu Sudden Strike II . To juz powinno wystarczyć. Jak byś miał z tym kłopoty, pisz na gg. A co do Twoich problemów ze zbyt łatwym niszczeniem siły żywej wroga to moje wojo pomoże Ci się pozbyć tego typu frustracji. ;))
Jak już zainstalujesz, daj znać. Zahostuję i sprawdzimy czy wszystko masz ok.

pozdro
Mathew
gg 866057
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób tak : otwórz gre i w menu luknij na prawy dolny róg. Tam pisze jaką wersję SSII aktualnie posiadasz. Jeżeli 2.2 to instalujesz po kolei RWM 6.3 a następnie RWM 6.5 + 6.6 ( razem )

Jezeli masz wersję inna niż 2.2 czyli prawdopodobnie 2.0 to musisz zrobić upgrade z 2.0 na 2.2.
Analogicznie z innymi wersjami. Tu podaje linka :http://www.suddenstrike.com/index.php?uid=downloads

Reasumując :
1. jeżeli mamy wersję 1.9 to robimy upgrade na 2.0
2. później z 2.0 na 2.2
3. next RWM 6.3
4. and RWM 6.5 + 6.6

UWAGA
instalacja wygląda nastepująco :
Najpierw ściągamy plik z netu i WGRYWAMY go obojętnie gdzie.
Następnie po wgraniu, wchodzimy na niego i instalujemy do katalogu głównego Sudden Strike II

Razem z dodatkiem instaluje się przełącznik ( Multimodswitcher ) na którym ustawiamy w którą wersję chcemy grać i to wszystko. Odpalamy gre.

Gdybyś miał dalej problem pisz na gg
pozdro
Mathew
gg 866057
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie