Skocz do zawartości

ogf-l


mial

Rekomendowane odpowiedzi

mam problem czy ten sprzet bedzie dobry na duze rzeczy?
tak od TKS'a w gore?
przeczytalem to co dala wyszukiwarka ale tam niema nic konkretnego jak byscie mogli naskrobac
chodzi mi zwłaszcza o urzytkowanie i namierzenie dokladne llokalizacji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mial, ja biegam kilka lat z lajtem tm 808" i ostatni sezon zamiennie z wymarzonym ogfl .powiem ci tak- na tks to kazdy(i najgorszy )wykrywacz zareaguje. bo taki jednak czolgos" to ogromna masa zlomu. wiec szukanie tego z takim sprzetem jest przerostem formy. ( zakladajac nawet zakopanie to nikt mysle nie kopal wiecej niz np.3m zreszta raczej wykorzystano jakis row , liczac wtedy przysypanie to znowu 2niech 3m ).musisz liczyc sie jednak z jedna prawda" srednia gl.dolka do wykopania to 1,5m a czesto wiecej .( klopot z manewrowaniem w krzaczorach.)ale spewnoscia jest to sprzet dobry jesli nie przerazisz sie 2m !.moze wypowie sie jeszcze ktos bo ja jednak to amator jestem ,mysle o parametrach innych przydatnych ci sprzetow.
pozdro.amsel44
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tks to oczywiscie przenosnia
chodzi wlasnie o glebokosci powyzej 1,5 m
i na kopanie jestem psychicznie i technicznie przygotowany
nie znam tego sprzetu czy jest jakas mozliwosc okreslenia glebokosci znaleziska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zapomnialem ,mam problemy z dokladnym okresleniem zalegania przedmiotu i czasami kopie dokladnie obok wielka jame a to g..wno" oczywiscie jest w sciance wykopu . eh mial to jest bol .dodaj tak ze 25-30 st to padaka. przydatna jest wiec 2 osoba z normalna wykrywka albo znowu wieksza wprawa.
czesc.amsel44
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie