Skocz do zawartości

mirakl 38 cx, loctans argo, metamax czy bounty hunter IV?????


Gość Metys

Rekomendowane odpowiedzi

mam zamiar kupic wykrywacz do 1000 zl. Czy wymienione wykrywacze sa godne tej kasy a moze cos innego np garrett. Mam zamiar pochodzic po pla|y ale i w teren na militaria takze. Moze ktos mi doradzi.Dzieki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie znów zostanę posądzony o reklamę MetaMaxa, ale napiszę chociaż od producenta nie dostałem żadnego rabatu i kosztował mnie 1500 PLN. Sprzęt jest naprawdę dobry szczególnie na monety, na militaria pewnie też chociaż trudniej jest wyczuć wielkość przedmiotu. Zasięg na drobiazgi jest rewelacyjny a dyskryminacja niezła. Widziałem różne wykrywacze i gdyby wszystkie polskie porównać ten samym wyglądem i jakością wykonania bije wszystkie na głowę. Nie ma żadnych problemów z rozstrajaniem , niestabilnością itp. Po prostu włączasz go (po przeczytaniu instrukcji) i kopiesz. Używają go moje dzieciaki bo ja najczęściej chodzę z Whitesem XL PRO więc mogłem porównać osiągi. Tak naprawdę o przydatności sprzętu na militaria nie mogę wiele powiedzieć bo nie używaliśmy go jeszcze do tego. Za to mój najmłodszy syn po wejściu na pole w pół godziny znalazł trzy monetki a był to jego pierwszy raz i zaczęło mu się to podobać. Oczywiście ustawiłem mu sprzęt i instruktaż też był długi.
Pozdrawiam,
Kiers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie