Skocz do zawartości

Bounty hunter albo Cyklop 2 - co wybrac


Gość Metys

Rekomendowane odpowiedzi

Jesli potrzebujesz wykrywacza do chodzenia po plazy, a takze by czasami wyskoczyc na monety to polecam Bounty Huntera. Jest lekki, stabilny, nie wzbudza sie, dyskryminacja dosc dobra jak na te cene.
Na plaze za te pieniadze naprawde polecam.
Ale o militariach z Bounty Hunterem to raczej zapomnij, chociaz sa tacy co chodza z nim na militaria.
Ale ja na Twoim miejcu przy kupnie wykrywacza w tej granicy cenowej rozwazylbym jeszcze Garreta Ace 100. Na plaze rewelka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja mam BH Sharp shooter i rzeczywiście na monetki jest super co prawda nie może się równać z wykrywaczami wieloczęstotliwościowymi ale to już nie te pieniądze. Na plaży poza sezonem (koniec września) codziennie jakieś niewielkie sumy 10-20 zeta, ale na browar już było. Co do militariów to bym go nie skazywał na całkowite potępienie bo moje znalezisko z trzeciego dnia w karierze właściciela wykrywacza to hełm niemiecki wraz z właścicielem. Z II wojny to jeszcze zapalnik z granatu nie wiem jakiego bo się nie znam oraz jakaś bombka bez ładunku jakby już rozbrojona wyglądała jak taka do możdzierza takie jajo z lotkami z tyłu.
Ale na prawdę zachęcam do czegoś droższego naprawdę są lepsze wykrywacze. Na przykład byłem ze znajomym kiedyś ze znajomym co CScope to on zamiatał przy mnie co prawda ja jestem początkujący a on to już wyjadacz ale jednak sprzęt to sprzęt im lepszy tym wiecej znajdujesz.
pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kumpel kupił rok temu cyklopa II , po kilku dniach testowania w terenie stwierdził że ten zakup to najwiękrza poraszka w jego życiu.Chodzimy głównie po polach ja na explorerze xs ,mój brat na soverrzingu inny kumpel na trakerze IV , i wspólnymi siłami nie mogliśmy sobie poradzić z ustawieniem cyklopa aby kumpel miał chociaz mierne efekty po miesiacu doradziliśmy mu aby jednak go komuś sprzedał i kupił trakera IV który jest tańszy o 300 zł ( tak zrobił ) teraz czesto sie zdarza że znajduje więcej monet od nas .A czesto zdaża sie że przekraczamy liczbę 20 monet na łeb . Na militaria ich nie testowaliśmy. Dla mnie wybór byłby prosty , Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie