Jump to content

tłumaczenie insrukcji ACE


j23pl

Recommended Posts

Ciekawa inicjatywa. Tylko że w sieci można znaleźć już od dawna instrukcje do ACÓW w polskich wersjach firmy Talcomp (8 stron) i mojej (17 stron).

Przypominam link:

http://www.odkrywca-online.pl/pokaz_watek.php?id=169340

pozdrawiam,

proscan
Link to comment
Share on other sites

Do Proscana i nie tylko
Witam!
Wiem - tę Talcompa mam, ale jest powierzchowna, na Twoją natnąłem sie kiedyś, ale nie miałem hasełka, a nie chciałem jako kolejny tyłka zawracać - zresztą jak się ślęczy nad czymś, to człowiek się przy okazji uczy :o). Myślę również, że warto byłoby gdzieś w necie (może na forum?) zebrać instrukcje (tłumaczenia) do wykrywek. Wg mnie pozwalają one wyrobić sobie wstępną opinię, dają jakąś podstawową wiedzę na temat wykrywacza, a jesli jeszcze są tam dobre foty - to już wypas.
Pozdr.
J23
Link to comment
Share on other sites

Witam,

Co do udostępniania polskich wersji w internecie, to moje stanowisko jest takie: ja nie udostępniam i nie wyrażam zgody by ktoś udostępniał to co tłumaczyłem. Powód? Jest to dla mnie źródło przychodu - bardzo skromnego, ale jednak. Wiele rzeczy robię dla wielu ludzi za darmo, ale nie muszę wszystkiego...

Instrukcję do ACE-ów udostępniam, z różnych powodów (możecie traktować to min. jako promocję swoich usług - mam nadzieję, że moderatorzy nie zrozumieją tego opatrznie).

Zabezpieczyłem hasłem, abym miał chociaż minimalną kontrolę co się dzieje. Wszystkich chętnie hasło wysyłam.

Co do innych osób które chcą coś udostępniać, to muszę tylko zwrócić uwagę, że upowszechniać mogą tylko to do czego mają prawo (swoje tłumaczenia, własne rysunki itd).

Muszę przyznać, że firma Talcomp zachowała się bardzo fair. Dysponuje ona bowiem moimi tłumaczeniami do wielu detektorów Garrett (robionymi na zlecenia nieistniejącego już dystrybutora - nie robię z tego problemu, bo zapłata była rynkowa i godziwa) a udostępnia publicznie tylko te instrukcje, które wykonała we własnym zakresie (czyli wspomniane ACE oraz Infinium i GTP).

pzdr.

proscan
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information