Jump to content

Zaproszenie


Recommended Posts

27 stycznia o godzinie 19.00 w galerii w holu kina Kryterium w Koszalinie odbędzie się wernisaż wystawy poświęconej Grupie Moto Military.

Na wystawie zostaną zaprezentowane fotografie przedstawiające owoce żmudnej pracy nad starymi motocyklami, pochodzącymi sprzed II wojny Światowej
odrestaurowane przez Pawła Staciwe.

Wystawę można oglądać codziennie do 14 lutego 2006 R.


WSZYSTKICH BARDZO SERDECZNIE ZAPRASZAMYPaweł Staciwa - jest pasjonatem i założycielem GRUPY MOTO MILITARY Młody i Stary. Rekonstrukcja i renowacja starych motocykli stała się treścią , sensem życia , pasją która wypełnia praktycznie każdą chwilę jego dnia powszechnego. Efekty jego pracy to w pełnym tego słowa znaczeniu unikatowe dzieła sztuki, to ocalenie wielu zapomnianych, znaczących i bezcennych zabytków, to działania będące przedmiotem podziwu i zachwytu wielu, wywodzących się z różnych kręgów ludzi. Zabytkowe motocykle militarne były i są imponujące – wzbudzają podziw nie tylko koneserów materii.

Dokonania Pawła Staciwy na niwie rekonstrukcji, odbudowy i renowacji były wykorzystywane w trakcie 40 inscenizacji bitew, z których największe to Bitwa pod Bzurą, operacja Warta-Rem, Powstanie Warszawskie oraz w programie Sensacje XX wieku.

W takcie wernisażu odbędzie się aukcja, a jej dochód zostanie przeznaczony na odbudowę spalonego warsztatu Pawła Staciwy.
więcej o Grupie Moto Military na stronie
www.motomilitary.abc.pl
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information