Jump to content

kleje do skóry ???


ariks

Recommended Posts

Witam ! Mam niemiecki uchwyt do saperki w ktorym puściły szwy o długości około 8 cm szwy pozostały w starych miejscach dlatego nie będę ich wyciągął pozostaje tylko klej do skóry ? Jaki radzicie do tego celu ! Z gory dzięki za pomoc :)
Link to comment
Share on other sites

tak jest oryginalny uważam ze kilka cm nic nie zaszkodzi a wręcz pomoże zresztą jest to tak dobrze zrobione ze ten kto nie wie nie zauwazy tego heee. Widocznie ostrze saperki było na tyle ostre iz szew od wewnatrz puścił !
Link to comment
Share on other sites

ALe po co chcesz kleić? Będziesz tego używał? ZOstaw jak jest, nie widzę sensu klejenia.. Rób zresztą co chcesz - to Twój pokrowiec. Pamietaj ze każda ingerencja w oryginalny fant jest naganna i obniża wartośc przedmiotu!
Link to comment
Share on other sites

Nie zawsze każda ingerencja obniża wartość przedmiotu z tym sie nie zgodzę czasami nawet ''podwyższa'' chodzil w tym nie bedę ale będze to na manekinie więc sam rozumiesz ? Prawdę mowiąc byl to mały ''zabieg' 'kosmetyczny którego nie widać :) Zresztą jak kiedys trafie na lepszy uchwyt tego sie pozbęde bo tak zawsze robię !
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information