Skocz do zawartości

Legendarna firma STURM


plaut76

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!
Mam prośbę. Wiele słyszałem o firmie STURM i jej legendarnych kopiach, parę nawet widziałem. Ale jakoś nie mogę trafić na oficjalną stronę internetową tej firmy. Nie chce mi się wierzyć, że jej nie mają. A może się mylę? Stronę Hero widziałem- i to właściwie tyle co można o niej powiedzieć. Prawdę mówiąc pozostawia w/g mnie wiele do życzenia, jeśli chodzi o sposób prezentowania oferty dla grup rekonstrukcyjnych. Może mają tak wiele zamówień, że nie opłaca się im inwestować w handel w sieci? Bardzo proszę o jakiś link do firmy STURM. Kupić, raczej nie kupię ale chociaż pooglądam :). Z góry dziękuję.
Pozdrowienia plaut76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy o to Ci chodziło, ale w stopce mają: STURM Handels GmbH
http://www.mil-tec.de/english/start.html
Jeśli tak, to na e-mail mogę podać Ci adres polskiego oddziału jednego z niemieckich sklepów internetowych, mają w ofercie produkty mil-teca i trochę więcej.
Mała uwaga - oferta na stronie mil-tec.de jest bardzo okrojona np. kurtki M65 mają w kilku wersjach a pokazują tylko w duńskim kamuflażu :-(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Tak, chodziło mi o tę firmę. Dzięki. Jednak to nie fatamorgana :).
Wysłałem Ci e-maila z prośbą o adres, o którym wspominasz w swiom poście. Jak byś mógł to mi go prześlij. Na pewno się nie pogniewam :).
Pozdr plaut76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie