Skocz do zawartości

Prosze o pomoc


Parti78

Rekomendowane odpowiedzi

Jak na początek Garek może być dobrym rozwiązaniem jest tani i nieskomplikowany. Jezeli w miedzyczasie dojdziesz do wniosku ze to hobby to zly wybor to przynajmniej nie wtopisz duzej kasy jezeli Ci sie spodoba a mysle ze tak to po jakims czasie bedziesz szukal czegos lepszego.
Ja zaczalem od ACE 150 i mimo że niektórzy koledzy z lekkim usmiechem spogladali na moj sprzet (garret to taka plażówka na drobnice) to trafilem nim m. innymi: Mannlicherka, bączkek Austrowęgry, Flakonik na Wode kolońską z al zakrętką po jakimś austryiackim oficerku, klamerki, częsci od pikielhauby, kupe zapalnikow, szklanki, zamki karabinowe etc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok. posta zamieściłem dla kolegi, który nie ma netu na codzień. Ja chodzę z Bonty Hunterem Tracker IV i sprawuje sie dobrze monety i militarka wychodzi. pozdrawiam! dzięki za info. Kumpel jest doś mocno zakorzeniony w temacie ale jak wiadomo kasy zawsze mało na hobby wiec trzeba ostroznie z wydatkami...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie