zawic Posted January 5, 2006 Author Posted January 5, 2006 poszukuję osób chętnych na poszukiwania w Głogowie nie posiadam wykrywacza znam kilka obiecujących miejsc bogatych w łuski, hełmy, monetki i różne elementy broni
kitolif Posted January 10, 2006 Posted January 10, 2006 a szło by tam coś z łapy wykopać?? Bo ja mam tylko saperke.
Dives Posted January 14, 2006 Posted January 14, 2006 Witaj , jestem na tak . Emailek już do Ciebie poszedł . Proszę o kontakt . pozdrawiam wszystkich poszukiwaczy z Głogowa , okolic i w każdym miejscu na świecie . pozdrawiam Dives
marcin.lubuskie Posted February 5, 2006 Posted February 5, 2006 Siemka czemu nie, tylko narazie mróz jest i troszke czasu brakuje,ale wiosną można by było ja jestem z Nowej Soli wyśle e-maila z numerkiem i sie dogadamy ja nie posiadam piszczałki ale kuzyn posiada a działamy razem może do wiosny sobie sprawimy jeszcze jedną tagże pozdrawiam.
kasza13 Posted February 5, 2006 Posted February 5, 2006 WITAM JESTEM Z NOWEJ SOLI DO WAS MAM NIE DALEKO SZUKAŁEM NIE DALEKO WAS I MAM TAM ZAGADKĘ DO ROZSZYFROWANIA POZDO MÓJ MAIL KASZA273@WP.PL
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.