Skocz do zawartości

Namysłow-okolice


boguś

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj
Co chcesz znależć ? jak zz to proponuje poludniowy wschod od Namyslowa za ogrodkami działkowymi, co do kociolka popularnie tutaj nazywanego sycowskim" pokręcił bym sie bardziej na trasie z Rychtala na wies Radzewice .Lasy z wschodniej strony drogi Namyslow - Dziadowa Kłoda możesz sobie odpościć pare długich wyjazdow i NIC!!!
pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj!
nie o ten lasek . O ten przez ktory przechodzą tory kolejowe ale jak nie masz za wiele wprawy i w dodatku sam nie proponowal bym .W namyslowie jest kilku fajnych gości a i miej sc dostatek od Napoleona po polowe lotnisko niemieckie potem rosyjskie a teraz zarośnięte są też miejsca po składach saperskich tak ze życz tobie milej zabawy
pozdrawiam
p.s
jest przecież jeszcze stary Namyslow ,park kolo stadionu, a ty odrazu chcesz znależć pamiątki po 269 DP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym kotłem w rejonie Poniatowic to Cię boguś chyba troszke poniosło, kilka czołgów które w asyscie piechoty wycofały się prawie bez strat to troche za mało na kocioł"
pozdro
maniek4 dobrze mówi lepiej pogadaj z chłopakami z twojego miasta, a w Oleśnicy nic nie ma :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Kudlaty może zabieżemy bogusia i pokeżemy mu jego piękne miasto tyle już razy przez nas odwiedzane ?
Boguś jak bym mieszkał w Namysłowie to bym nie szukał w d..pie smaku"tam jest tyle miejsc ze na pare ładnych lat jest co robić
pozd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mówię że nie chcę towarzystwa,do tej pory na stare chałupy jezdziłem,na bazarki,jak jezdziłem na flomarki do niemiec,oczywiście przy okazji.Mimo to jestem chętny poznać Namysłów,choć mieszkam tu dopiero 48 lat.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje że się nie obrazisz, jeśli chodzi o wiek to jesteśmy prawie ruwieśnikami ja mam dopiero 41 lat i czuje się nadal małolatem co prawda sanacyjnym ale jednak a teraz do żeczy nie chodziło mi o zwiedzanie zabytkow ,ale o miejsca miłego spędzenia czasu na świerzym powietrzu propozycja aktualna
pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w lecie oprocz ciepelka nie ma nic dobrego masa robactwa latającego i gryzącego ,krzakow , pokrzyw .Teraz to jest to! temprratura odpowiednia (nie tylko dla piwa) gdyby jeszcze troszeczke mniej sniegu,ale tylko troszeczke!
pozdrawiam
p.s naj leprze miejsce do kopania w Namysłowie bylo tam gdzie teraz biedronke postawili ale o se ne wrati pane Hawranek ne wrati"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie