suchy ss Posted January 2, 2006 Author Posted January 2, 2006 oglądaliscie dzisiejszy odcinek interwencji"na polsacie o mundorach faszystowskich i innych gadżetach z tym zwiazanych http://interwencja.interia.pl/ekstra/news?inf=681224 oni chyba troszke przesadzają, nie sądzicie??pozdrawiam:):):)
Foster73 Posted January 2, 2006 Posted January 2, 2006 Na głupie programy w tv tak jak i na głupie artykuły w prasie najlepiej machnąć ręką.Szkoda tylko sobie ciśnienie podnosić, kiedy redaktorki jak zawsze wiedzą wszystko najlepiej.
scapa flow Posted January 5, 2006 Posted January 5, 2006 Podobne bzdury pisze ten redaktor artykulu z NIE", do ktorego link zamieszczam ponizej: http://www.odkrywca.com.pl/pokaz_watek.php?id=258821Redaktorzy biora sie za tematy, o ktorych w wiekszosci nie maja pojecia!
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.