SSzuder Posted January 1, 2006 Author Posted January 1, 2006 Posiada ktoś może wymiary osłony ogniowej do ogra"? :)I byłbym baaaaaardzo wdzięczny za wszelkie warunki techniczne, zdjęcia i wszystko dot. Panzerschrecka. PozdrawiamSzuder
adi72 Posted January 1, 2006 Posted January 1, 2006 Witam.Zobacz tu.http://www.odkrywca.com.pl/pokaz_watek.php?id=252682Pozdrawiam.
SSzuder Posted January 1, 2006 Author Posted January 1, 2006 P.S.szczególnie interesują mnie wymiary w.w. płyty ogniowej, celownika (tego na przodzie rury) i wszystkich rączek, oraz spustu (wraz z objaśniem zasady działania :)).Pozdrawiam
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.