wojna1939 Posted December 28, 2005 Author Posted December 28, 2005 Chwała,stało się. R.: dostałeś pusty talerzyk (dieta) hi hiMam dwa pomysły na grafikę strony. Na spotkaniu przedstawię Wam wydruki. Obgadamy działy i zawartość.Tymczasem - M.
Jarosław Posted December 28, 2005 Posted December 28, 2005 No witam !W. ale autostradę wybudowałeś ! i jak czysto !No brawo :) hi hi !!!
omen Posted December 29, 2005 Posted December 29, 2005 Witam !Bierzemy jutro na spotkanie młodzież szkolną ?Pozdrawiam !R.
romkow Posted December 29, 2005 Posted December 29, 2005 Moja młodzież (zaku) jutro nie przybędzie na spotkanie. Ja stawię się na pewno. Romko
Jarosław Posted December 30, 2005 Posted December 30, 2005 Witam :)Nie ładnie młodzież zostawiać w domu ! Te spotkanie to nie bibka przed Sylwestrowa gdzie wyjdziemy na czterech !!! Celem spotkania jest omówienie pewnych spraw związanych z naszą grupom i tego będziemy się sztywno trzymać .Śmiało młodzież można zabrać ze sobą przecież to tez ich dotyczy ?, przewidziany czas spotkania to 3-4 godzin . Odpowiedzialność za młodych mogę wziąć na siebie !!! pozdrawiam ...J...
romkow Posted December 30, 2005 Posted December 30, 2005 WitamDzięki za obywatelską, odpowiedzialną postawę. Moja młodzież niestety ma dziś zajęte popołudnie. Mam nadzieję że będzie jeszcze wiele okazji na integrację" i w bardziej naturalnej scenerii. Do wieczora. Pozdrawiam. Romko
der K. Posted December 30, 2005 Posted December 30, 2005 To ja idę z córką...Jarosław masz przerąbane hihiA tak na marginesie to co takiego ważnego będziesz omawiał? Może wysuniesz na szybko jakiś konspekt ;))Pzdr der K.
Jarosław Posted December 30, 2005 Posted December 30, 2005 Witam!Szykuje dla Was z nowym rokiem małą niespodziankę.Już niedługo będzie widoczna na Odkrywcy.pzdr ...J...
Jarosław Posted December 30, 2005 Posted December 30, 2005 Witam!Szykuje dla Was z nowym rokiem małą niespodziankę.Już niedługo będzie widoczna na Odkrywcy.pzdr ...J...
omen Posted December 30, 2005 Posted December 30, 2005 Witam !Rozumiem , że mlody Raczek się pojawi.Do zobaczenia wieczorem !Ps. Drogi J. mamy zabrać ze sobą jakieś pomoce naukowe , albo chociaż zeszyty i ołówki ?
Jarosław Posted December 30, 2005 Posted December 30, 2005 Siemka!młody RACZEK jest w okolicach Twojego zamieszkania wróci dopiero po nowym roku.Drogi O.: koniecznie ze sobą musisz wziąć piszczałkę!
romkow Posted December 30, 2005 Posted December 30, 2005 Panowie mam przykrą informację. Zajechałem po drodze do acisza" i niestety dziś jest nieczynne (fatum jakieś czy co). Na impreze plenerową troche za zimno. Romko
wojna1939 Posted December 30, 2005 Author Posted December 30, 2005 Chwała,dzwiniłem do der K. Skoro zacisze jest nieczynne to spotykamy się na Rynku Staromiejskim (przystanki autobusowe o 18.00. Tam zdecydujemy ktory kierunek będzie najlepszy.Mam nadzieję, że wszyscy będą.bywajcie - M.
wojna1939 Posted December 30, 2005 Author Posted December 30, 2005 Chwała,Romkow: podaj swój nr tel. bo wrazie czego nie mamy z Tobą kontaktu. Sytuacja jest dynamiczna. Zwiadowczyni sprawdza Twoje info. odnośnie Zacisza.Będę jeszcze informował.M.
wojna1939 Posted December 30, 2005 Author Posted December 30, 2005 Chwała,spotykamy się na Rynku Staromiejskim o 18.00.Romkow: na maila dostałeś mój nr telefonu.Bywajcie - M.
Jarosław Posted December 30, 2005 Posted December 30, 2005 jesteśmy w ZACISZU (to jest tam gdzie były dawne ańki"). Na końcu ul.Zwycięstwa (rokosowo).Kto chce może dołączyć do nas!
omen Posted December 30, 2005 Posted December 30, 2005 No dobrze ! Czas na relację . Jak się skończyło ???Pozdrawiam !R.
der K. Posted December 30, 2005 Posted December 30, 2005 Pełne zanurzenie...;)Tańce i inne swawole...niektórzy przeszli samych siebie:))To chyba tyle.Pzdr der K.
wojna1939 Posted December 31, 2005 Author Posted December 31, 2005 Chwała,było zabawnie, skończyliśmy w porę (żeby nie osiągnąć dna). G. doszedł do siebie (o kulach hi hi) dopiero koło 18... jutro robimy małe onisko noworoczne z G. gdzieś w lesie wieczorkiem...Nie zostały do końca ustalone tematy na stronę. Czekam na propozycje. Mam ndzieję, że nie będzie się to wlekło w nieskończoność...Bywajcie więc w Nowym Roku , oby Wam się szczęściło w polu, lesie, starych domach, bunkrach, transzejach, na strychach... ...Mariusz.
der K. Posted December 31, 2005 Posted December 31, 2005 NAJLEPSZEGO w NOWYM ROKU !!!..aby gleba była nie mniej łaskawa co w zeszłym...
romkow Posted January 2, 2006 Posted January 2, 2006 Cisza jakby śniegiem zasiał... a tu odwilż. Jak tam Panowie po noworocznych hulankach? Wszyscy chyba wypoczywają.Przyłączam sie do życzeń noworocznych dla wszystkich koszalinskich (i z okolic) badaczy historii... i tego co kryje ziemia.Pozdrawiam. Romko
der K. Posted January 2, 2006 Posted January 2, 2006 Witam w Nowym Roku!Jako że już po wyborach ,mam pewną propozycję...http://www.gra.mkombinat.com/gra/ Polecam szczególnie po oglądnięciu Wiadomości...hihiCo do stronki...po pewnych przemyśleniach ,proponuję dodać na stronie głównej >nowości< :pomoże to w nawigacji po stronie odwiedzającym ,jak i nam w objęciu całości tematu.Dni już (przynajmniej teoretycznie) coraz dłuższe....jest więc nadzieja na lepsze jutro :))Pozdrawiam der K.
karis Posted January 2, 2006 Posted January 2, 2006 Witam panowie co tam slychac u koszalinskich poszukiwaczy?Mnie nie bylo przez ponad tydzien takze pewnie troche jestem w tylePozdrawiam!
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.