Jump to content

Koszalin vol. VI


wojna1939

Recommended Posts

Posted

Chwała,

stało się.

R.: dostałeś pusty talerzyk (dieta) hi hi

Mam dwa pomysły na grafikę strony. Na spotkaniu przedstawię Wam wydruki. Obgadamy działy i zawartość.

Tymczasem - M.

  • Replies 247
  • Created
  • Last Reply
Posted
Witam :)
Nie ładnie młodzież zostawiać w domu !

Te spotkanie to nie bibka przed Sylwestrowa gdzie wyjdziemy na czterech !!!

Celem spotkania jest omówienie pewnych spraw związanych z naszą grupom i tego będziemy się sztywno trzymać .

Śmiało młodzież można zabrać ze sobą przecież to tez ich dotyczy ?, przewidziany czas spotkania to 3-4 godzin .

Odpowiedzialność za młodych mogę wziąć na siebie !!!

pozdrawiam ...J...
Posted
Witam
Dzięki za obywatelską, odpowiedzialną postawę. Moja młodzież niestety ma dziś zajęte popołudnie. Mam nadzieję że będzie jeszcze wiele okazji na integrację" i w bardziej naturalnej scenerii. Do wieczora. Pozdrawiam. Romko
Posted
To ja idę z córką...
Jarosław masz przerąbane hihi
A tak na marginesie to co takiego ważnego będziesz omawiał? Może wysuniesz na szybko jakiś konspekt ;))
Pzdr der K.
Posted
Witam !
Rozumiem , że mlody Raczek się pojawi.
Do zobaczenia wieczorem !
Ps.
Drogi J. mamy zabrać ze sobą jakieś pomoce naukowe , albo chociaż zeszyty i ołówki ?
Posted
Panowie mam przykrą informację. Zajechałem po drodze do acisza" i niestety dziś jest nieczynne (fatum jakieś czy co). Na impreze plenerową troche za zimno. Romko
Posted
Chwała,

dzwiniłem do der K. Skoro zacisze jest nieczynne to spotykamy się na Rynku Staromiejskim (przystanki autobusowe o 18.00. Tam zdecydujemy ktory kierunek będzie najlepszy.

Mam nadzieję, że wszyscy będą.

bywajcie - M.
Posted
Chwała,

Romkow: podaj swój nr tel. bo wrazie czego nie mamy z Tobą kontaktu.

Sytuacja jest dynamiczna. Zwiadowczyni sprawdza Twoje info. odnośnie Zacisza.

Będę jeszcze informował.

M.
Posted
Chwała,

było zabawnie, skończyliśmy w porę (żeby nie osiągnąć dna). G. doszedł do siebie (o kulach hi hi) dopiero koło 18... jutro robimy małe onisko noworoczne z G. gdzieś w lesie wieczorkiem...


Nie zostały do końca ustalone tematy na stronę. Czekam na propozycje. Mam ndzieję, że nie będzie się to wlekło w nieskończoność...

Bywajcie więc w Nowym Roku , oby Wam się szczęściło w polu, lesie, starych domach, bunkrach, transzejach, na strychach... ...

Mariusz.
Posted
Cisza jakby śniegiem zasiał... a tu odwilż. Jak tam Panowie po noworocznych hulankach? Wszyscy chyba wypoczywają.
Przyłączam sie do życzeń noworocznych dla wszystkich koszalinskich (i z okolic) badaczy historii... i tego co kryje ziemia.
Pozdrawiam. Romko
Posted
Witam w Nowym Roku!
Jako że już po wyborach ,mam pewną propozycję...http://www.gra.mkombinat.com/gra/
Polecam szczególnie po oglądnięciu Wiadomości...hihi

Co do stronki...po pewnych przemyśleniach ,proponuję dodać na stronie głównej >nowości< :pomoże to w nawigacji po stronie odwiedzającym ,jak i nam w objęciu całości tematu.

Dni już (przynajmniej teoretycznie) coraz dłuższe....jest więc nadzieja na lepsze jutro :))
Pozdrawiam der K.
Posted
Witam panowie co tam slychac u koszalinskich poszukiwaczy?
Mnie nie bylo przez ponad tydzien takze pewnie troche jestem w tyle
Pozdrawiam!

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information