kolekcjoner1111 Posted December 27, 2005 Author Posted December 27, 2005 Panowie czy ktoś z was bawi sięw LARPA??
cartman Posted December 29, 2005 Posted December 29, 2005 Czołem!Przypuszczam, że chodzi o coś w tym stylu:http://valkiria.net/index.php?p=showtopic&toid=415&fid=22&area=8Niestety, aktualnie nie bawie się w Live Action RPG ;-) (jesli dobrze rozszyfrowałem skrót) bo towarzystwo trochę się ,,rozjechało'' a i obowiązków każdemu przybyło, ale gdyby szykował się jakiś LARP w klimacie IIwś albo dzikich pól, to chętnie dołączę... albo chociaż pokibicuję ;-)Pozdrawiam,cartman
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.