Jump to content

LARP


kolekcjoner1111

Recommended Posts

Posted
Czołem!
Przypuszczam, że chodzi o coś w tym stylu:
http://valkiria.net/index.php?p=showtopic&toid=415&fid=22&area=8
Niestety, aktualnie nie bawie się w Live Action RPG ;-) (jesli dobrze rozszyfrowałem skrót) bo towarzystwo trochę się ,,rozjechało'' a i obowiązków każdemu przybyło, ale gdyby szykował się jakiś LARP w klimacie IIwś albo dzikich pól, to chętnie dołączę... albo chociaż pokibicuję ;-)
Pozdrawiam,
cartman

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information