Jump to content

Pytanie:))


żeton

Recommended Posts

Posted
Taka prośba niezwiązana z klimatem ale czy ma ktoś sterowniki do GeForca2 64Mb mx/400? Nigdzie nie moge znaleźć odpowiednich a te ściągnięte coś nie grają:))
Posted
coralgol zwracam honor, sterowniki są dobre tylko u mnie było cosik skopane. Ale teraz jest juz ok. Jeszcze raz bardzo dziękuję. Pozdro;)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information