żeton Posted December 27, 2005 Author Posted December 27, 2005 Taka prośba niezwiązana z klimatem ale czy ma ktoś sterowniki do GeForca2 64Mb mx/400? Nigdzie nie moge znaleźć odpowiednich a te ściągnięte coś nie grają:))
coralgol Posted December 27, 2005 Posted December 27, 2005 tak trudno znalezc?http://www.nvidia.com/object/winxp-2k_archive.htmlhttp://www.nvidia.com/object/win9x_archive.html
żeton Posted December 27, 2005 Author Posted December 27, 2005 Dzieki ale to są właśnie te co nie chcą działać:((
żeton Posted December 27, 2005 Author Posted December 27, 2005 coralgol zwracam honor, sterowniki są dobre tylko u mnie było cosik skopane. Ale teraz jest juz ok. Jeszcze raz bardzo dziękuję. Pozdro;)
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.