TSUNAMI Posted December 24, 2005 Author Posted December 24, 2005 Witam!Życzę wszystkim interesującym się fortyfikacjami O.W.Ś. i nie tylko ZDROWYCH I WESOŁYCH ŚWIĄT !Pozdrawiam :TSUNAMI
d007 Posted December 24, 2005 Posted December 24, 2005 Dziękuje i wzajemnie. Oby nam w Nowym Roku złomiarze wygineli i żeby więcej autostrad już nie budowali przez nasze punty oporu. Aby nam jaknajwięcej schronów udało się wyremontować.Tego i szczęśliwych, zdrowych Świąt Bożego Narodzenia życze wszytskim śląskim bunkrowcom i nietylko !d007
wajcha Posted December 24, 2005 Posted December 24, 2005 ZDROWYCH I WESOLYCH SWIAT dla wszystkich bunkrowcow ikopaczy
wędrowiec39 Posted December 25, 2005 Posted December 25, 2005 Witam,W imieniu GRH ,,Grupa Operacyjna Śląsk'' również wszystkiego dobrego. Niech nam schrony nie zarastają chwastami a żelaza nie ubywa. I oczywiście wielu inscenizacji wrześniowych przy nich :-)pozdrW
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.