Jump to content

OBSZAR WAROWNY ŚLĄSK - ŻYCZENIA


TSUNAMI

Recommended Posts

Posted
Witam!
Życzę wszystkim interesującym się fortyfikacjami O.W.Ś. i nie tylko ZDROWYCH I WESOŁYCH ŚWIĄT !

Pozdrawiam :
TSUNAMI
Posted
Dziękuje i wzajemnie.

Oby nam w Nowym Roku złomiarze wygineli i żeby więcej autostrad już nie budowali przez nasze punty oporu. Aby nam jaknajwięcej schronów udało się wyremontować.

Tego i szczęśliwych, zdrowych Świąt Bożego Narodzenia życze wszytskim śląskim bunkrowcom i nietylko !

d007
Posted
Witam,

W imieniu GRH ,,Grupa Operacyjna Śląsk'' również wszystkiego dobrego. Niech nam schrony nie zarastają chwastami a żelaza nie ubywa. I oczywiście wielu inscenizacji wrześniowych przy nich :-)

pozdr
W

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information