Jump to content

zyczenia


leserek

Recommended Posts

Posted
wszyskim, calej braci popiskujacej, oraz tym tylko z lopatami, zycze by nadchodzace swieta spedzili w milej i zdrowej atmoswerze, dzielac sie oplatkiem nawet z tymi, ktorzy podkradaja miejscowki.
zycze tez wielkich pudel pod choinka z nowiuskimi wykrywkami oraz calej sterty roznych popierdolek.
tomek d
PS Specjalne zyczenia dla generala1006 (nie pomijajac doroty) i braci z brzegu.
Posted
Tomku dzięki za serdeczne życzenia. Uściskaj Madzie.
Ja również życzę wszystkim poszukiwaczą szczescia radości i powodzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia, a w nadchodzącym 2006roku niech wam piszczałki nie przestają piszczeć, mase fanciorów i wszystkiego co sobie wymarzycie.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information