leserek Posted December 23, 2005 Author Posted December 23, 2005 wszyskim, calej braci popiskujacej, oraz tym tylko z lopatami, zycze by nadchodzace swieta spedzili w milej i zdrowej atmoswerze, dzielac sie oplatkiem nawet z tymi, ktorzy podkradaja miejscowki.zycze tez wielkich pudel pod choinka z nowiuskimi wykrywkami oraz calej sterty roznych popierdolek.tomek dPS Specjalne zyczenia dla generala1006 (nie pomijajac doroty) i braci z brzegu.
general1006 Posted December 23, 2005 Posted December 23, 2005 Tomku dzięki za serdeczne życzenia. Uściskaj Madzie.Ja również życzę wszystkim poszukiwaczą szczescia radości i powodzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia, a w nadchodzącym 2006roku niech wam piszczałki nie przestają piszczeć, mase fanciorów i wszystkiego co sobie wymarzycie.
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.