Jump to content

Prosze o Pomoc!!!!


Recommended Posts

Posted

Witam chodzi mi o mundur pierwszy z lewej. Jaka to jednostka i czy nadawał by się do rekonstrukcji munduru niemieckiego?? Pozdr AnubisMK za wszelką pomoc z góry dziekuje

Posted
O ile się nie mylę,ten czarny do jakiś wcześniejszy szwajcar. Ze względu na kolor nadawałaby sie na pancerną bluzę wehrmachtu lub SS, ale raczej efekt będzie mizerny (szwy nie wyjdą tak jak w oryginalej). Podejrzewam, że koszt całej przeróbki będzie porównywalny z ceną dobrej repliki.
Posted
Mundur pierwszy z lewej to mundur jakiejś Feuerwehr-straży pożarnej ,i nadaje się do otważania .... strażaka, nijak ma się do munduru i SS i pancernego i górnika i tramwajarza :-).

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information