Anubismk Posted December 22, 2005 Author Posted December 22, 2005 Witam chodzi mi o mundur pierwszy z lewej. Jaka to jednostka i czy nadawał by się do rekonstrukcji munduru niemieckiego?? Pozdr AnubisMK za wszelką pomoc z góry dziekuje
Kopi Posted December 22, 2005 Posted December 22, 2005 Witam.Może nadawał by się do rekonstrukcji policji ukraińskiej Schuma"? :)PozdrawiamKopi
sWa Posted December 22, 2005 Posted December 22, 2005 O ile się nie mylę,ten czarny do jakiś wcześniejszy szwajcar. Ze względu na kolor nadawałaby sie na pancerną bluzę wehrmachtu lub SS, ale raczej efekt będzie mizerny (szwy nie wyjdą tak jak w oryginalej). Podejrzewam, że koszt całej przeróbki będzie porównywalny z ceną dobrej repliki.
Anubismk Posted December 22, 2005 Author Posted December 22, 2005 Wg moich informacji to jest mundur niemieckiej straży granicznej ale to nie potwierdzone info. Pozdr
Lt.Horne Posted December 24, 2005 Posted December 24, 2005 Mundur pierwszy z lewej to mundur jakiejś Feuerwehr-straży pożarnej ,i nadaje się do otważania .... strażaka, nijak ma się do munduru i SS i pancernego i górnika i tramwajarza :-).
Anubismk Posted December 24, 2005 Author Posted December 24, 2005 Kurcze.... a tak bardzo chciałem odtworzyć dywizjon Niemieckich Tranwajarzy ;-P
Anubismk Posted December 25, 2005 Author Posted December 25, 2005 Dziękuje za odpowiedz prosze o pomoc w rekonstrukcji Pozdr AnubisMK
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.