Skocz do zawartości

 a propos zrzutowisk wojskowych


Gość harrys

Rekomendowane odpowiedzi

SA TAKIE CIEKAWE ZRZUTOWISKA WOJSKOWE W OKOLICY KAMIENNEJ GORY NA DOLNYM SLASKU.W PEWNYM LESIE (NIE PODAJE NAZWY WIOSKI)JEST TEGO RZELASTWA DUZO:OD BOMB LOTNICZYCH,POCISKOW MOZDZIERZOWYCH,DO KARABINOW TYPU MAUSER,MANNLICHER,MG-42,ITD.NIEKTORE SA SPALONE I POWYGINANE,A INNE NICZEGO SOBIE.PONOC BYLY ONE Z MAGAZYNOW VOLKSSTURMU I PRZEJETE PRZEZ RUSKICH PO WOJNIE.SAM TAM BYLEM I WIDZIALEM.CZEBA TYLKO LEKKO LOPATE WBIC W ZIEMIE I FANTY WYSKAKUJA.WYKRYWACZ TAM NIC NIEDA.JEST DUZO RZELASTWA.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PODPOWIEM WAM JESZCZE ZE JESZCZE JEDNO ZRZUTOWISKO JEST NA WROCLAWSKICH MASLICACH(DZIELNICA WROCLAWIA)ZNAJDUJE SIE NIEDALEKO WYSYPISKA SMIECI,ZRZUTOWISKO JEST NA TERENIE BYLEJ BAZY WOJSK RADZIECKICH,NA POLU OBOK DROGI KOMUNIKACYJNEJ NA WYSYPISKO.DWA LATA TEMU WYCIAGALI NIEZLE SZTUKI,NIEKIEDY NAWET UNIKATY:JAK POLSKI VIS,MAUSERY\DANZIG\",ITP.WAZNE:TAM KOPIE SIE TYLKO PRZY POMOCY KOPARKI BUDOWLANEJ.FANTY SA JAKIES 1,5 METRA POD ZIEMIA.NIEJAKI PAN STOJAK(KOLEKCJONER)WYRWAL TAM SPORO FANTOW.(2 BUSY ZAPAKOWANE PO BRZEG ROZNYCH SPRZETOW)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podajesz te informacje z myślą o zaproszeniu kogoś na miejsce tego zrzutu?
bo jeżeli tak,to ja też mam zrzut na górnym śląsku.Może współpraca?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chetnie zaoferuje swoja osobe do pomocy przy \inwentaryzacji\" tego zrzutowiska.mieszkam na slasku mam samochod terenowy patrola piszczalki georadar i duzo wolnego czasu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na tym zrzutowisku szukanie wykkrywaczem nic nie daje bo jest duzo metalowych smieci.myslalem ze moze ktos z was zna te miejsce,bo moi znajomi jezdza tam juz od 90 roku.Fanty jeszcze wyskakuja,ale z kazdym rokiem jest ich coraz mniej.zainteresowanym moge podac namiary gdzie to jest.Mysle ze nie jest to zadna tajemnica.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuje sie wybrac samemu w te miejsca o ile jestes z wroclawia lub okolic to napewno je znajdziesz.dokladnie je opisalem.ja niestety mam brak czasu na eskapady ,ale moze kiedys?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie