Skocz do zawartości

16 grudnia Wigilia poszukiwaczy we Wrocławiu


KudłatyHD

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 100
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
heh, cycki na wierzch Kudłaty.
Dzięki za pamięć Kudłaty jeśli chodzi o klucze, będę bardzo wdzięczny za zwrot.
Palacz, kliknij na mój nick i będziesz miał mojego maila.
Wielkie podziękowania za bardzo mile spędzony wieczór, w bardzo miłym towarzystwie, pozdrawiam i składam raz jeszcze
ZDROWYCH SPOKOJNYCH ŚWIĄT I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pięknie pięknie... Ledwo na oczy patrzę po KudłatowoHadekowym spirycie... Do 6tej rano piłem z Anią a wyście spali w najlepsze:-) Super imprezka, dzięki dla całej redakcji imprezki i Kudłosana który podarował dach nad głową. Miro dzięki za spodnie te wunderwaffekalesonen!:-) Było przednio YoWheris dziwię się że dajesz jeszcze radę pracować po tym wszystkim!:-) Było GRUBO! hi hi:-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.Dziękuje wszystkim za wspaniałe spotkanie,które odbyło się w dniu wczorajszym.Szególne podziękowania należą się oczywiście redakcji odkrywcy za przygotowanie [za pośrednictwem restauracji ]wyśmienitego poczęstunku i stworzenie miłej atmosfery.Wielkie dzięki Wojtkowi Stojakowi,że raczył nas zaszczycić swoją obecnością i tym samym przyczynił się do stworzenia niepo wtarzalnego klimatu.Krótko mówiąc niech żałują ci,których nie było....ŻYCZĘ WAM WSZYSTKIM POGODNYCH I SPOKOJNYCH ŚW.BOŻEGO NARODZENIA ORAZ OWOCNYCH WYPADÓW W TEREN W NOWYM 2006 ROKU. Miro. P.S. Jesze dwa słowa do Magdy Haber. Nawiązując do naszej wczorajszej rozmowy - jestem do dyspozycji, jeśli chodzi o teren i mam możliwości dopasowania czasu oraz dysponuje samochodem dostawczym [bus]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz dziękuję wszystkim przybyłym, za świetna imprezkę, co prawda za wiele nie pamiętam z tej knajpy ale byo faajnie:))
Trzeba będzie się czesciej integrować:D
Życzę Waam wszystkim pogodnych ŚW.BOŻEGO NARODZENIA ORAZ dużo fantów i przygód W NOWYM 2006 ROKU.

Wojtas , zapomniałeś napisać , że piliśmy też JAcka Danielsa:D
Miro podeślij mi foty z imprezy, jezeli ktoś jeszcze ma jakieś foty to prosze o przesłanie na meila.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie