Skocz do zawartości

Brzeg ognicho


miro5671

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 83
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Za tydzień pracuję w sobotę
Może w tą sobotę
I okazja przednia Dzień Niepodległości
Może niech generał zasponsoruje tym razem grochówkę zawsze ma tak dużo do powiedzenia niech się szarpnie.
Pozdrawiam
AK
oczywiście dokładam się do grochówki
najlepszego
a co z wekendem mam wolne i chce mi się ryć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antoś.Jakoś brak zainteresowania...Chyba będziemy musieli znowu się spotkać sami i obalić 1,5 litra pod kiszone ogórki hehehehe....Jakoś ostatnio wszyscy siedzą w swoich dołach i nie wystawiają dziobów....Zwróciłeś na to uwagę kanton ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
W niedziele robimy ognicho z kociołkiem.Miejsce:Golczowice,polana pod laskiem.Są pewne 3 osoby,reszta niech się dopisuje.Będzie kocioł prażonek,kiełbaski i horyłka...Gwarantowany klimat ze stycznia 1945 roku.W tym miejscu we wspomnianym okresie było bardzo gorąco.{obrona przez niemców lewego brzegu Odry przed nacierającą A.R.}To dla nie kumatych hehe...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem zakupy na jutro:3kg żeberek,2 chleby,brykiet,rozpałke i musztarde,z której zrobie sos do zamarynownia żeberek. Manierka horyłki toże u mienia jest.Jutro rano czekam na tank,który nas powiezie na pole bitwy.....Wykrywki zabieramy oczywiście...???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak minoł dzień dzisiejszy.Inauguracja nowego sezonu poszukiwawczego Golczowice 29.01.06.To była impra tylko dla twardych....Mięczaki zostały w domach.Zanim dotarliśmy na miejsce,5 razy odkopywaliśmy naszego tanka.A o drodze powrotnej nawet nie wspomne - wyprawa dla tygrysów...!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie