Skocz do zawartości

Dwa tygodnie z HS 3


Gość P.D

Rekomendowane odpowiedzi

Po dwoch tygodniach z HS 3,ewekt nie jest zły...przede wszystkim zauwazyłem ze ma on znacznie lepszy zasięg od poprzedniego Rimatrona Viking 6dx,zaliczyłem juz ok 12 wypadow w teren,znalazłem min.magazynek od MG 34 z taśmą amunicji,ok 150 łusek,20 naboi,2 niewypały,ok 15 monet wiekszosc PRL ale takze grosze z II RP,guziki niemieckie.Efekt rewelacyjny nie jest,ale szukałem jedynie w miejscach w ktorych juz byłem wczesniej z poprzednim wykrywaczem,ktorych ziemia nieobfituje w znaleziska,lub juz została ze sto razy przeszukana...niedługo jade dalej,bedzie tego więcej he he
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześc
Interesuje mnie , czy dyskryminacja, wyważenie, czułość na małe przedmioty typu nieśmiertelniki guziki, monetki jest lepsza niż w vikingu/ iczy jesteś ogólnie zadowolony ze zmiany?
pozdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem z doświadczenia że dwa tygodnie to mało, Mój Stasiak po 15 latach wciąż mnie potrafi zaskoczyć. Ale cieszę się że jesteś zadowolony- sam czekam właśnie na HS-3. A propos ile oczekiwałeś na niego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czekałem 7 tygodni!!!! I ciesze sie ze zmiany na HS3,jest moim zdaniem lepszy od Rimatrona zwłaszcza jesli chodzi o zasięg...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie