Skocz do zawartości

METAMAX


Gość fatum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Kłopoty z panem Smętkowskim sprawiły , że zainteresował mnie METAMAX z Moniek . Opis wykrywacza jest chyba wszystkim zainteresowanym dobrze znany , jeśli nie to łatwo namierzyć stronę producenta . Niestety moje doswiadczenia opierają się jedynie na detektorze o trybie pracy statycznym , mianowicie HS-3 . Pomijając wszelkie problemy z realizacją zamówienia przez pana Henryka , myślę
iż jest to dobry wykrywacz . Znajdowałem nim (oczywiście wraz z kolegami od łopaty , pozdrawiam Miśka i mgr.Skórę )
wszelakie skarby " od sporawych kotłów zasypanych na durzych głębokościach do wytartych feniśów" .
Faktem jest, nastawiając się na drobne przedmioty, trzeba bardzo wolno czesać teren , nawet bardzo wolno . Dlatego też zainteresowały mnie (nas) detektory z trybem pracy dynamicznym i dyskryminacją . Padło na METAMAX , macie jakieś doświadczenia lub alternatywne rozwiązania . Co myślicie o tym sprzęcie ? .
Pozdrawiam .

Liczę na pomoc w ocenie sprzetu . Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doceniam humor kolegi P.D . Lecz smętek jak na moje potrzeby , ma tą wadę iż wspomniany tryb pracy dynamicznej posiada , lecz praca w tym trybie pozbawiona jest dyskryminacji . Myślę iż zalety pracy z dyskryminacją są powszechnie znane . Znane są też różnice między detektorami dynamicznymi z dyskryminacją a statycznymi z dyskryminacją oba wspomniane tryby pracy mają swoje wady i zalety ( zależy od specyfiki poszukiwań i terenu ).
Jnteresuje mnie jedynie zdanie szanownych poszukiwaczy na temat wspomnianego METAMAXA . Czy są jacyś urzytkownicy ? . A może coś zachodniego w podobnej cenie ?

Ps : Pozdrawiam sobotnich kopaczy . Dzisiaj miałem mało czasu i szczęścia jedynie pogoda ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie