Skocz do zawartości

Silent Hunter III - opinie, wrazenia, uwagi


dect

Rekomendowane odpowiedzi

A jakie mody masz poinstalowane? Wlasnie trafilem na www.subsim.com i tam jest ich cale zatrzesienie.

Co do samej gry nie mam (na razie) zastrzezen, moze tylko co do czasu ladowania sie samej gry, save'ow i kolejnych misji - trwa to zdecydowanie za dlugo, mimo ze sprzet mam podan minimalne wymagania.

Ze smaczkow" - zdjecie - wracalem z patrolu, zatopionych 17 tys ton, niedlugo przed portem sygnal z sonaru, ze statek. Ahead full, kurs na zblizenie, okazuje sie ze coastal merchant wiec atak na powierzchni. Tak na marginesie - w czasie plywania z duza predkoscia lub w czasie sztormu widocznosc przez lornete do przodu jest zerowa warto wiec korzystac z wysunietego peryskopu. Moze to glupie, ale za to skuteczne :) Patrze wiec przez ten peryskop i zaraz ma pasc orpedo los", ale zerknalem jeszcze katem oka na maszt, a tam.... nasza, polska flaga. Nie jestem jakims fundamentalnym patriota, ale nie zatopilem go. Jakos nie moglem. Pozostawiam bez komentarza.

Link do wiekszej foty: http://img254.echo.cx/img254/1134/nasi0pq.jpg

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U siebie na kompie nie mam bo mam staaara karte graf ale gralem u qmpla i ma mod wprowadzajacy holownik, ulepszajacy wybrzeze i cos tam jeszcze. W SH2 w pierwszej misji trzeba bylo zatopic Polski niszczyciel coz rozkaz to rozkaz musialem to zrobic zeby przejsc dalej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Grałem SH 2 i przerszedłem ją parę razy, a co do SH 3 TO jesli mam celerona z około 750 mhz, kartę geforce 2 64 mb i 256 ramu to da rade odpalic czy mam za słaby sprzęt? nie chce kupic gierki a potem okaże się że nie chodzi, dajcie znać bo mnie cholera bierze że nie gram w SH3 patrząc na te wszystkie screeny w sieci aż się pale żeby zatopic kilka łajb
pozdro
allen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na tej karcie graficznej nie pograsz gdyz karta musi miec Pixel Shader w wersji min. 1.1 Karty takie jak Radeon 9550 i 9600 maja 2.0 a Geforce 6600 3.0. PS. NA geforcie nie pograsz juz w SH2 bo onw ymaga sterownikow starszych niz 55.94 a geforce 6600 dzila na wersji 77. i w gore
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie