Skocz do zawartości

moto weteran bazar...przypominam


dream28

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 65
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Jak byś miał lepsze wyniki w nauce to byłbyś szefem i pojechać byś mógł jak byś miał kaprys,a tak jesteś pracownikiem nie fizycznym i gul Ci będzie i tak chodził.

Względem ciągania woreczków-jest to cytat z owocnej twórczości poznańskiego kabaretu TEY.

Mam nadzieję,że wiesz oczywiście,że żartuję :-)

Pozdrawiam serdecznie,
Wypiję browara za Twoje zdrowie.
Jak w piątek będziesz maiał czkawkę i pomylisz literki to będzie to Twoje zdrowie browarkiem na Łodzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypiję tylko 1(słownie:jedno) piwko za zdrowie kolegi,który nie może sie urwać z roboty (wyrazy współczucia).
A jedno dlatego,że wpiątek wieczorem jadę na wojnę do Boryszyna i musze być trzeżwy po drodze ( w Boryszynie nie koniecznie).
W Boryszynie sobie odbiję na wojnie i na piwku.
A dzikich lokatorów w mojej wyścigowej furze będę traktował z fleka i nie dam kocyka.Hej!
Pzdr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w podziękowaniu za te łyki za me zdrowie urżne sie w sobote na maxa za wasze zdrowie!!!(kumpel ma urodziny)...
podejrzewam że zakończe żywot w jakims klubie studenckim...jeszcze mnie tam wpuszczają;]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o prosze mądre słowa,.....
wogóle powinny byc spcjalne urlopy dla poszukiwaczy bo praca mnie zabije... chce do lasu kurde.
a motoweteranbajzel serio jest dla bogaczy albo biedaków;]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie