Skocz do zawartości

Planszowe gry wojenne


duszan

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z szanownych forumowiczów interesuje sie może planszowymi grami strategicznymi wydawanymi w Polsce przez pana Wojciech Zalewskiego. Jeśli tak prosze się wpisac jak będą chętni to wątek rozwine.
Pozdrawiam Duszan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że jest to fantastyczna sprawa. Bawiłem się tym w czasach Dragona, teraz nie mam czasu by rozstawić planszę... Komputer ma tą przewagę, że oszczędza czas i nie ma możliwości nagminnego naginania przepisów. Nie ma jutra bez komputra, chociaż to jednak nie ten klimat...
A bardziej na temat. Szanuję te gry, szczególnie systemowo podobne do Bagrationa, denerwują mnie trochę Bitwy II Wojny. Najlepsza jest jednak kampania włoska Napoleona. Co o tym myślicie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wittman szkoda, że nie mam tej gierki, bo bym ci pokazał kto jest najlepszy !!! ;-)
Ale swoja drogą to nawiązujące do planszówek na Pc są gry z serii V4V, gorąco polecam wszystkim strategom.
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
Najlepsza była zdecydowanie 1920".
A grał ktoś w takie starocie jak Bitwa na polach Peleonoru" albo Wojny napoleońskie"?
A może jeszcze w Gwiezdnego Kupca"
RFX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwiezdnego Kupca próbuje zdobyć ale większość znajomych ma rokawałkowane ... a biwy na polach nie choć żałuję
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie