Skocz do zawartości

Graliscie w Stalingrad?


kudi

Rekomendowane odpowiedzi

z tą grą,to jest tak,
z tego co mi wiadomo to żaden dystrybutor nie podją się roli wydania,jej w Polsce,a to dlatego iż z punktu widzenia dystrybutorów i developerów,dwu wymiarowe rts-y(moda na 2 wymioarówki zrobiła sie po sukcesie głównie w niemczech sudden strike'a) tracą na popularnosci,na rzecz trówymiarowych rts-ów,no i niby tak jest,lecz gre to robi się około mniej więcej 2 lata ,a wielokrotnie dłużej,i to kosztuje,więc jak ktoś płaci niemałej grupie ludzi co siedzą nad grą,często po godzinach niemałe pieniądze,to jest nieżle w kropce...co dalej,czy wydać np. takiego stalingrada,co go redaktorzy zjedzą w swych pismach,i gracze częstoktoć wybierają,fajerwerki graficzne...czy wydać produkt,,super dopracowany-kosztowny co za tym idzie..częst już przestazały jest projekt zanim opuści wytwórnię,,,bo robiło sie go długo...

produkcja gier to godzenie wody z ogniem i inne kłopoty...
ale można na tym zarobic,i oby się dało ,bo tylko pod tym warunkiem gry powstawać będą...

jest też możliwość,inna gra tak jak Blitzkrieg , wychodowuje sobie rzesze wiernych fanów,co za nic mają sobie fajerwerki graficzne,a przedkłądają nadto grywalność(miodność...)i na takich graczach bazuje blitzkrieg...ale do tego to gra musi być naprawdę dobra...a to już zupełnie inna sprawa...a jaki stalingrad będzie???
to się okaże,,,bo jak już pisałem rzadko godzenie wody z ogniem,się udaje,no chyba że jest to cud i powstaje gra HIT...
oby była jak najlepsza...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
no wiedz ja wczoraj sobie zalatwilem" stalingrada i... gierka jak gierka. nie jest specjalnie oszalamiajaca ale jest tez frajda kiedy uda nam sie otoczyc przeciwnika. za soba mam dwie misje wiec duzo nie moge napisac. mozna sobie zasiasc i zagrac jedna partyjke tak dla przyjemnosci ale zey jakos super mnie wciagnela to nie powiem.

polecam w wolnych nudnych chwilach

pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem 2 pierwsze misje po stronie Niemców. Stalingrad to po prostu jakby wielki, samodzielny mod Blitzkriega, znacznie ulepszony względem swojego protoplasty, moim skromnym zdaniem (wyrobionym co prawda dopiero po 2 misjach). Zasady te same, grafika IMHO dużo lepsza, więcej zróżnicowanych jednostek, ogólnie ładniej to wygląda. (trochę jakby wolniej chodzi przez to). Denerwuje mnie tylko ten rockowy podkład muzyczny, ale można go ściszyć (podmienić chyba też). Dżwięki pola walki ciekawsze. Największa zmiana jaką zauważyłem: nie ma nieograniczonego uzupełniania zasobów (brak składów), nie można (jak na razie) uzupełniać piechoty z ciężarówek, funkcję naprawczą pełnią specjalne, opancerzone jednostki (nareszcie) a ciężarówka inżynierska" nie ma już tej opcji.
Ogólnie jak ktoś zagrywał się w Blitzkriega to dla niego pozycja obowiązkowa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
kurcze...
tylko skąd wziuńsć ta gra,,,
w polsce nie widomo kto i, kiedy ją kto wydo,,,
a jak ktuś tyro na ino wolnym necie,,,
to tylko mu pozostaje rytualne harakiri popołniać nad waszećmi opowieściami,ło tem stalingradzie...świntym grolu..........

pozdrawia...
zrózpaczon......;)
dr Priester
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Np. w Rosji można kupić za 220 RUR = 25zł (oryginał) albo od kolegi wypożyczyć co już wcześniej wypożyczył... ale to juz jest chyba grzech :) W Polsce chyba raczej nie wydadzą.
W trzeciej misji był juz ruski skład do zdobycia, czyli jednak są. A na czwartej (czy piątej?) jak na razie wymiękłem, nie mogę zdobyć tego przyczółka za Donem, nie ma znowu artylerii a jeszcze Ruscy niewdzięcznicy zaczęli bombowców używać. Ja się tak nie bawię :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
  • 3 weeks later...
jest też dra stalingrad wydana w polsce jako planszówka
Tutaj nei da się postępować wg utartego schamatu, a żywy przecienik uczy się za każdym razem jakniepopełniać błędów


[Musiałem zmienić ten post i usunąć wątek o Normandii - reklama serwisów komercyjnych na forum jest zabroniona - zapraszam do działu Linki. Pozdrawiam.]


Post został zmieniony ostatnio przez moderatora admin 09:54 11-07-2006
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie