Jump to content

praca dynamiczna i.....

Guest xexexe

Recommended Posts

Czesc w poniedziałek mam zamiar zamowic wykrywacz HS3 z sondą 30,ale chciałbym uzyskac jeszcze pare informacji:co to dokładnie znaczy praca statyczna i dymamiczna-i co oznacza to w praktyce.P.S a jesli ktos posiada hs3 30 cm to niech moze poda jakies osiągi z własnego doswiadczenia (w gruncie)za wszelkie odpowiedzi będe bardzo wdzięczny i z góry dziękuje....

Szczegolowe wytłumaczenie znajdzisz na mojej stronie (proscan - w dziale linki). Tutaj powiem tylko ze praca dynamiczna" (niezbyt precyzyjnie tłumaczone z angielskego motion" czyli ruch) oznacza ze trzeba machać sondą, bo jak sie ją zatrzyma, to wykrywacz nie będzie reagował na metal.

Tryb ten wprowadzono w dwóch celach: dla wygody uzytkownika i w celu eliminacji wpływu gruntu. Po szczególy zapraszam na moją stronę.

Osobiście nie znam polskiego wykrywacza (zastrzegam ze nie mialem rekach wszystkich polskich wykrywaczy) ktory miałby tzw. prawdziwy" tryb dynamiczny. W wiekszości są to protezy polegające na odcinaniu składowej stałej sygnału lub układy samozerujące.

Piotr

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...

Important Information