Jump to content

praca dynamiczna i.....


Guest xexexe

Recommended Posts

Czesc w poniedziałek mam zamiar zamowic wykrywacz HS3 z sondą 30,ale chciałbym uzyskac jeszcze pare informacji:co to dokładnie znaczy praca statyczna i dymamiczna-i co oznacza to w praktyce.P.S a jesli ktos posiada hs3 30 cm to niech moze poda jakies osiągi z własnego doswiadczenia (w gruncie)za wszelkie odpowiedzi będe bardzo wdzięczny i z góry dziękuje....
Link to comment
Share on other sites

Szczegolowe wytłumaczenie znajdzisz na mojej stronie (proscan - w dziale linki). Tutaj powiem tylko ze praca dynamiczna" (niezbyt precyzyjnie tłumaczone z angielskego motion" czyli ruch) oznacza ze trzeba machać sondą, bo jak sie ją zatrzyma, to wykrywacz nie będzie reagował na metal.

Tryb ten wprowadzono w dwóch celach: dla wygody uzytkownika i w celu eliminacji wpływu gruntu. Po szczególy zapraszam na moją stronę.

Osobiście nie znam polskiego wykrywacza (zastrzegam ze nie mialem rekach wszystkich polskich wykrywaczy) ktory miałby tzw. prawdziwy" tryb dynamiczny. W wiekszości są to protezy polegające na odcinaniu składowej stałej sygnału lub układy samozerujące.

Piotr

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information