Skocz do zawartości

ide na kurhany


cosmodisk

Rekomendowane odpowiedzi

he he... wyczaiłem w lesie pod wioską słowiańskie cmentarzysko. niedawno przypomniało mi sie że jak byłem dzieciakiem to zawieźli nas tam na sprzątanie. dziś mało kto wie gdzie to, może kilka osób bo głusza tęga. no i biore wykrywkę... he he, no żartuję - keine Angst
ciekaw jestem w jakim to teraz stanie. jak znajdę to dam tu kilka zdjęć jeśli kogo to interesuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego niema sie czym chwalić rozkopywanie kurchanów i grobów to nie jest zgodne z nasza etyką .Chyba że jesteś hieną.Nie jest to powod do dumy.Przemyśl.Pamietaj jak Cie widza tak nas opiszą.Chyba da ci to do myślenia!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

toć przecie napisałem. czytać kolega nie umi? i czego kolega szanowny tak krzyczy? niczego nie bede kopał ani szukał. ostatnio znalazłem też opuszczony cmentarz w lesie. i co ? i dziura na 2 m głęboka. nie dość cmentarz to jeszcze w parku krajobrazowym. tam własnie trzeba chodzić żeby to nie były miejsca dzikie i bezludne bo jak bedą dzikie to przyjdą hieny i rozkopią. mam mnóstwo miejsc gdzie zakopani są niemieccy żołnierze i nie mówię nikomu bo wiem że są tacy co obrabują.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to właśnie chciałem napisać. W TAKIE MIEJSCA TRZEEBA CHODZIĆ ABY SZABROWNICY NIE CZULI SIE BEZKARNIE. W pierwszym poście wyraźnie napisałem że wykrywka to żart (notabene takowej nie posiadam i poszukiwań nie prowadzę). Poszedłem i co ? No i dziura. Sprawa jest już na policji i u konserwatora zabytków. A dlaczego tak się stało? Dlatego że oprócz szperaczy debili są też debilni urzędnicy którzy nie potrafią zrobić tam ścieżki rowerowej, nie potrafią udostępnic tego terenu ludziom. Gdyby co pięć minut przejeżdżał tamtedy rower to z pewnościa zniecheciłoby to potencjalnych złodzei.
W drugim poście już wyraźnie napisałem ze nie będę niczego szukał ani kopał. Niemniej kilku pieniaczy zwyzywało mnie od debili i kopaczy gruli. A sami pewnie niejeden raz wzieli z ziemi przedmioty o wrtosci zabytkowej. Sami niejednokrotnie przekopali runo leśne w poszukiwaniu militariów. Jeśli ktoś sie zowie mauser hess to o czym my tu mówimy. Tego typa można podejrzewać o sympatie pronazistowskie. W normalnym zachodnim kraju za takie ksywki ban jest momentalny (przynajmniej na legalnych forach). połowa wpisów na tym forum podpada pod jakis paragraf. Dziwie się tylko że redakcja nie likwiduje niektórych wpisów i nie ograsnicza swobody forumowiczów w doborze nicków.

A fotek i tak juz nie udostępnie bo są na policji (jak to się nazywa - materiał operacyjny - tak chyba mówili). I to nie jest zaden żart, choć być moze żargon jakiego użyłem mógł to sugerować. Zamykam więc wątek jeszcze raz pisząc że w miejsca narażone na działalno złodziei trzeba chodzić i je cywilizować" bo predzej czy później dobiorą sie do tego złodzieje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie