Skocz do zawartości

Bunkier w Gdańsku


FENIAN

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli ktoś wie coś o bunkrze znajdującym się na Dolnym Mieście (na podwórku,pomiędzy dwoma starymi budynkami z czerwonej cegły, po lewej stronie jadąc autobusem 112 lub 186 lub 120 lub 166 na łuku ulicy przed przystankiem koło stadionu) to niech da znać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widzieliście bunkier na Olejarnej?(rzut beretem od Poczty Polskiej ) Kawał żelbetu na 4 piętra tak w górę jak i (wg.mojego dziadka) w dół.W tej chwili coś tam urządzają.Ma tam być jakiś klub-dyskoteka.Warto by ten obiekt 'prześwietlić',zanim panowie od obróbki kamienia łupanego zechcą go zmienić na rendy"
Choć myślę ,że ktoś z architektury ma na te prace oko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc podaje dokładniejszą lokalizację, bo poprzednio nie sprecyzowałem tego bardziej.Jadąc od Lotu Podwalem Przedmiejskim autobusami 112,186,166,120 po lewej stronie są te dwa budynki dokładnie na łuku drogi przed skrzyżowaniem z ul.Elbląską, przy GKS Wybrzeże.Pomiędzy nimi dość wąski prześwit(dlatego można to przegapić jadąc autobusem albo samochodem)ale widać podwórko a na nim od ulicy widać wejście do tego bunkra.Nie chodziłem tam(dość smętna okolica)i bezpośrednio nie badałem, jeżdżę tamtędy tylko do roboty.Może ktoś tam był i wie dokładnie co to.Napewno nie piwnica.To tyle wiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie