Skocz do zawartości

Pieerwszy raz z nowym wykrywaczem ;-)


aren

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Dzisiaj dostałem wykrywkę no i nie mogłem usiedzieć w domu - pojechałem na wykopki. łaże sobie, zapoznaje się ze sprzętem i kręce tymi pokrętłami zgodnie z podręcznikiem ;-) Nie uwierzycie - pierwszy fant ........ podkowa :jump Pomyślałem sobie - to mam farta- niestety zrobiło się momentalnie ciemno i na tym koniec poszukiwań. Teren generalnie trudny, kamienisty - wszystko mi piszczało , na początku nie miałem pojęcia jak zdyskryminować kamienie - po godzinie było już lepiej. Przed odjazdem jeszcze łuseczka od mausera się trafiła. Kto z was był dzisiaj na Fiołkowej małyą terenówką w kapeluszu z dość dużym rondem ??? Wcześnmiej tylko jeden raz trzymałem wykrywacz może przez 15 min, dzięki uprzejmości Szperacza i Fazosa - ukłony. Solaris jest spoko - dosyć łatwy do opanowania dla młodeko" - oczywiście wszystko wymaga czasu

Pozdrawiam Wszystkich - zwłaszcza początkujących

Aren
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy moim pierwszym wyjsciu z wykrywka ja znalazłem zawory silnikowe ,szczeki chamulcowe od niemickich aut itp.
a co najlepszy dawało sygnał?-to paczka po prezerwatywach
a pozatym co do łusek jak równirz naboi mauserowkich to ostatnio znalazłem na zrzutowisku cału przekroj począwszy od stalowych łusek z szpiczastymi pociskami a skończywszy na mosięznych z zaokrąglanymi czóbkami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pierwszy na koncie mialem garnek, podkow mnogo, i pioro od rusztu z pieca na 70cm pod ziemia. a chodzilem z elabem ciezkim jak diabli. smieje sie czasem ze z nim wiecej znajdowalem niz obecnie.jak znalazlem luski od mosina to tez sie spuszczalem, 2 lata pozniej pod miejscem luskowym jeszcze kopnalem pocisk, ale innym sprzetem operowalem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie