Skocz do zawartości

poszukwiacze z dąbrowy i dąbrówki w Gdyni-poznam


sanshin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Ja jestem z rumi,trochę drogi od dąbrówki ale myslę że dość blisko, jak chcesz gdzieś wyskoczyć na wykopki to napisz na maila, ja nie mam zbyt duzego doświadczenia,posiadam rutusa first plus od pażdziernika 2004 także dużo jeszcze razy w terenie nie byłem
pozdrawiam
allen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tereny są z lekka pustynne, a te, na których powinno" coś być zostały już przechodzone przez innych poszukiwaczy... Co wcale nie oznacza, że nie można tutaj nic znaleźć :) Ostatnio chodziłem po lesie niedaleko szkółki leśnej w Leźnie - na nic szczególnego nie trafiłem, ale jako początkujący jestem zadowolony ze znalezisk...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez bym się pisał na jakieś spacerki.
Zryte te tereny są okrutnie, ale można czasem znaleść coś ciekawego jeszcze.
No i poprostu pozwiedzać... A jak wiadomo kto w jakiej dziurze siedział to aż czuć zapach starych czasów :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

allen26- wysłałwm ci maila z propozycją wykopków,Plan jest taki:Zbiórka o 8 30 pod giełdą hurtową na dąbrowie(z rumii dojedziesz bez problemu autobusem R bez przesiadek i tak samo wrócisz) bedziesz mnie widzieć na przystanku. Idziemy do lasu za polifarbem(mam kilka ciekawych miejsc i bedziemy sie kierowac w stronę kolonii chwaszczyńskiej).Bedzie jeszcze mój mumpel jak ci to nie przeszkadza.Tak to mniej wiecej ma wyglądać.

pzdr
Sanshin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie