Skocz do zawartości

Smierc Jana Pawla II [*]


Mlody Mauser

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 120
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
mialem 8 lat gdy zostal Papiezam. Nie docenialem wtedy jak wplynie na moje postepowanie. Jego slowa pojawialy sie w moim zyciu jak migawki wtracone do trwajacego filmu. Te migawki jednak byly dla mnie ogromna sila, ogromnym wzorcem, wzorcem wzorcow! Teraz mimo ze film traw dalej jest w nim zbyt wiele pustych kadrow, czym je zapelnic? Pustka, pustka ktora nie wiem czym zapelnic:( Zle sie czuje:( Oby wszystko co nam zaostawi i czego nas uczyl nie utonelo w tej pustce na zawsze! Pamietajmy o jego naukach!!! tomek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:-( :-( :-( Smutek i żal w sercu, a w oku łza.:-( :-( :-(
Odszedł jeden z największych Polaków. Człowiek którego wszyscy kochali, człowiek który dla wielu był jak latarnia morska wskazująca drogę. Drogę którą warto podążać...
Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie,
A światłość wiekuista niechaj świeci nad jego duszą"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smutek pustka
... pełno Was a jakoby nikogo nie było ......
byłem wczoraj na mszy w Warszawie, nie miałem pojęcia jak głośna jest cisza ponad 200000 ludzi, nie wiem dlaczego patrząc na młodych harcerzy którzy roznosili wodę itp przypomniało mi się Powstanie Warszawskie przecież to były takie same dzieciaki .... jestem dumny że jestem Polakiem a papież był moim rodakiem i ojcem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie