Skocz do zawartości

Battlefield 1942


kudi

Rekomendowane odpowiedzi

Graliscie w te gra?
jest fajna ale wkurza mnie jej szybkosc. mam przycinki mimo ze posiadam nienajgorszy komp (P4 1,4, 512 RAM, GForca 4). moze ktos z Was ma jakis pomysl co zrobic by gra chodzila szyciej? Nawet zmiana rozdzielczosci na nizsza nie bardzo pomaga... kaszana.

pozdr
rk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ten typ tak ma. Możesz jeszcze powyłączać datale w opcjach i to wszystko. Strasznie wymagająca gierka ale giercowanie w nią to czysta przyjmność [za wyjątkiem, że Rosjanie mają broń aliantów a japończycy niemców...]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ten typ tak ma. Możesz jeszcze powyłączać datale w opcjach i to wszystko. Strasznie wymagająca gierka ale giercowanie w nią to czysta przyjmność [za wyjątkiem, że Rosjanie mają broń aliantów a Japończycy Niemców...]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
Mam pytanie. Czy któryś z szanownych graczy powie mi czy grał przez internet? Ja mam modem i gdy wczoraj grałem strasznie mi się zawieszał. Mam dość dobrego kompa i w normalnej grze idzie bardzo ładnie.

bartekl23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
Mam pytanie do wszystkich żeby mi wytłumaczyli co to znaczą te cyfry na początku gry tam gdzie się zaznacza te bazy gdzie zacznie się grać?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Bartek modem ma najwekszy przekaz 56 kb/s a granie przez neta w gry typu FPP czy nawet FTP podrzebuje o wiele lepszego lacza niz modem.Podobniez na Windowsie XP sa duze pingi ale gra sie nie tnie.Jesli juz chcesz grac na necie to polecam raczej strategie.

Pzdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Za to przy baardzo rozbudowanej drużynie gracz jest prawie nieśmiertelny . Wystarczy trzymać pieszych przeciwników na dystans - nie wiedzą do kogo strzelać . Zagrożenie stanowią wtedy tylko pojazdy mechaniczne ( czołgi , samoloty ) których obsługi zachowują się normalnie . Azbest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie