Skocz do zawartości

Najlepszy odrdzewiacz!!!


P.D

Rekomendowane odpowiedzi

Witam...mozecie mi polecic jakis dobry odrdzewiacz?? chodzi mi głownie o odkrecenie dwoch elementow,a nie chce tego robic na sile..prosze o wszlekie sugestia na w/w temat i gdzie i za ile mozna to kupic...dziekuje!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o odkrecenie przewierconego zapalnika z pocisku mozdzierzowego,moze troche to dziwne,ale jakis oszolom rozbroił go poprzez nawiercenie duzym wiertlem zapalnika!!!!!!! i wysypanie zawartosci,(cud ze zyje,chodz moze i nie jesli jeszcze kiedys to robił) tak wiec pocisk jast juz samą skorupa,co widac przez duzy wlot od ebonitowego zapalnika,z zapalnika po wierceniu tez zostaly juz same scianki..ale nie moge go za cholere odkrecic,a chce go sobie wypiaskowac...w czym to zanurzyc zeby poscilo!!Zaznaczam,ze nie pytam o sposob rozbrojenia!!!i pocisk jak i zapalnik są calkowicie bezpieczne!!!chodz oszołom ktory go w ten sposob rozbrajał miał wiecej szczescie niz rozumu!!wiertłem w zapalnik!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Cola to dla mnie kiepski odrdzewiacz, odrdzewia dzieki zawartemu kwasowi ortofosforowemu, duzo taniej kupic sobie kwasu i rozcienczyc, do moczenia polecam rope naftowa, tansza od nafty a działanie takie samo,
pozdr
Szefo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
na rzeczy które były malowane... nie mam nic lepszego od fosolu... lubie odzyskiwac farbke :D aaa na stal zależy od stanu oblepienia i tego co mamy zamiar z tym zrobić... ja używam wszystkicgo... elektrolizy, palnika, młoteczka, Wd-40, ocet, fosol, kwasek cytrynowy, siarkowy... byle by tylko nie uszkodzić przedmiotu, do każdego czym innym bedziemy czyscili hełm a czym innym karabin... a jeszcze czym innym odznaczenia i monety... czasami trzeba też postarzyć pewne rzeczy to wtedy tez inne czynniki to spowodują... pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie