Skocz do zawartości

Osówka


Gość Marek

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś wie co się dzieje w wartowni na Osówce. Coś ostatnio sprawa ucichła. W zeszłym roku jak to widziałem dziura w ścianie miała ok. 1,5 m i wszędzie była lita skała.
PS. Czy widzieliście zdjęcia na http://republika.pl/riese_osowka/kucie1index.html.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko w pożądku tyl;ko po co oni to kuli i co miało być za tą ścianą????? bo jakoś nic nie widać:(
pozdro michał BBasia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ciekawych.Za scianą miało coś być ale nie było, także można sobie dać spokój z pytaniem co tam jest.Przypuszczenia okazały się błędne i cała praca poszła na marne.Ale nie oto chodzi.Pozdrawiam Wszystkich z Głuszycy i okolic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo kuli w zlym miejscu albo w zlej scianie albo rzeczywiscie tam nic nie ma swoja droga ciekaw jestem skad wiadomosc ze tam cos mialo byc (tylko przypuszczenia?)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno zasugerowało kogoś podejrzanie szerokie wejście do wartowni i w dodatku na wprost niego (tego wejścia) był ślad po zabetonowanym okienku wentylacyjnym, wykonano tam kilka odwiertów które wykazały? pustkę od 2 do nawet 11 m, pobrane próbki poddano analizie w labolatorium i wykazały one zawartość drewna, stali, żwiru i betonu (wg.książek J.Lamparskiej oraz M.Dudziaka i R.Biczaka.
W takim razie ciekawy jestem co to za fachowcy robili te badania, że uzyskali takie znakomite wyniki zupełnie nie potwierdzone później.
Pozdrowienia
Marek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi to śmierdzi. Zresztą na zdrowy rozum są lepsze metody od wiercenia, skuteczne i pewne. Tylko jakoś nikt nie chce się za nie brać. Zwyczajna pozoracja aktywności, ot co!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamiast bawić sie w jakies wiercenia, które niewiele dają ( jak do tej pory ). Trzeba przekopac zawał na \ uskoku\" i szlus. I albo cos jest albo pakujemy manatki i robimy rezerwat nietoperzy !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak do tej takiej śmierci każdy coś sobie powierci, postuka po ścianach , te działania są odzwierciedleniem prac parlamentu...


Post został zmieniony ostatnio przez moderatora Grzebiuszka 23:03 30-05-2008
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie