Skocz do zawartości

Zdjęcie wykrywacza HS-3


Rhotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Czy ktoś mógłby mi podesłać zdjęcie wykrywacza HS-3? Jeden koleś chce mi odsprzedać dobrze sprawujący się wykrywacz, co do którego mam podstawy sądzić, że jest to właśnie HS-3. Potrzebuję zdjęcie aby się upewnić, że to jest ten model, bo jeżeli tak, to oznacza, że koleś chce ze mnie zedrzeć kasę i bardziej mi się opłaci kupić nowy.
Z góry dziekuję za pomoc.

Pozdrawiam - Rhotaxx

Rhotaxx@poczta.onet.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co chodzi z tą ściemą".
Potrzebuję tego zdjęcia, ponieważ chcę kupić od gościa wykrywacz, tylko nie wiem co to za model. Na podstawie opisów znalezionych na forum i w sieci podejrzewam, ze jest to właśnie HS-3, ale nie wiem na pewno, ponieważ nigdy nie widziałem oryginalnego HS-3. Biorąc pod uwagę, że gość chce za niego 1300pln, a wykrywacz Smętkowskiego kosztuje około 800 pln, wolę się upewnić co do tej kwestii. Nawiasem mówiąc, ten gość co mi to chce sprzedać twierdzi, że nie wie jakiej firmy jest ten wykrywacz, być może dlatego, że chce na mnie zarobić.

Pozdrawiam - Rhotaxx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Dzięki za zdięcia. Bardzo mi to pomogło. Tak jak podejrzewałem wykrywacz kolesia to hs-3. Chciał na mnie w nieuczciwy sposób zarobić. Obecnie jestem na etapie zamówienia nowego wykrywacza u pana Smętkowskiego.
Jeszcze raz dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie