Skocz do zawartości

Pulser 1-pro


Gość Maestus

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam sie nad kupnem swojego pierwszego wykrywacza. Poradzono mi bym kupil PI (dla mnie nawet luska bedzie cenna:)). Znalazlem w ofercie GeoScan najpierw Sneliusa, ale wycofali go i mysle o Pulser 1-pro. Czy warto? (jego cena to 500zl)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
..ja takze chciałbym dowiedziec sie cos o wykrywaczach firmy geoscan,jednak nie moge sie doprosic,moze nikt ich nie posiąda?????!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego taka opinia iż nikt nie posiada tych detektorów, może użytkownicy są mniej wylewni w pisaniu :)

Dla przykładu proszę sprawdzić moje komentarze w serwisie allegro odnoszące się do wykrywaczy metali http://www.allegro.pl/show_user.php?uid=557990
wymagane jest zalogowanie się do serwisu allegro

Pozdrawiam Jarek
GeoScan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Jarka geoscan-własnie nie wiem co mam sądzic o tych zasięgach bo mało kto informuje o tym na forum,chyba bedzie trzeba sie przejechac do Puław ale to 300km!!!!!!!!!chciałbym jednak usłyszec cos od uzytkowników tych detektorów,a nie tylko od producenta,jesli sie sprawdzą moje oczekiwania,napewno zamówie ten(hunter 2002)wykrywacz....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stałem się właścicielem Pulser 1-pro z cewką 38cm w grudniu. używam go w zasadzie co niedzielę przy różnych warunkach pogodowych (deszcz, śnieg, mróz) sprawuje się dobrze jest stabilny, lekki. nigdy nie sprawdzałem jego osiągów w stosunku do danych producenta, ale z obserwacji wygląda na to że nieodbiegają one wiele od podanych parametrów. jak na razie nie znalazłem za jego pomocą żadnych monet, ale miejsce w jakie z nim chodziłem nie obfituje w takie rzeczy(sprawdzone innymi wykrywaczami moich znajomych). znalezienie pojedyńczych łusek nawet od PM, kul kartacznych i muszkietowych, czy ołowianych naboi do brena nie sprawia żadnych problemów.ostatnio trafiłem dwu funtową kulę armatnią na głębokości około 50 cm.jedną jego wadą jest to że jest pożeraczem prądu" i zalecam kupno odrazu z akumulatorami i ładowarką.
* Do Maestusa sądze że jest to godne polecenia urządzenia biorąc pod uwagę jego cenę.jeżeli zamierzasz go kupić jest na allegro w komplecie z akumulatorami w korzystnej cenie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a moze ktos ma geoscan hunter 2002- i moze cos powiedziec o nim,jak sie sprawuje i jaki ma zasięg w rzeczywistosci???????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
co do warunków pogodowych to jestem niezadowolony, szczególnie gdy zmienia się gwałtownie pogoda, rozstraja się co jakiś czas a później to wyje jak głupi, a poza tym może być
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie