Skocz do zawartości

Potrzebuje porady....


Gość Hitman

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Przymierzam sie do kupna wykrywacza.Myślę nad wykrywaczem firmy Minelab model Musketeer XS,albo Bounty Hunter model Land Star.Mam pytanie,czy ktoś z szacownego grona miał ,bądź ma doczynienia z tymi wykrywaczami,jeśli tak to proszę o informacje jak one zachowują sie w terenie,jak przedstawia się sprawa z osiągami?
Chcę wybrać pomiędzy tymi dwoma modelami ,ze wzgledu na cenę,a będe chciał go uzywac do poszukiwań zarówno monet jak i militarii.
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!

Nie uzywałem Land Stara ale mialem Quick Draw II w ręku. Teraz posiadam Minelab Explorer XS i sadze ze nie ma porównania. B.H. jest firma ktora produkuje zabawki dla dzieci i co dobre tak lekkie jak zabawki. Ich waga moja strona jest jedyna zaleta. Minelab jest konkretniejsza firma choc ma ciezkie te swoje ustrojstwa. Ja ze ze swoim M.E.XS jak pochodze 3 godziny to czuje sie jakbym wrocil z silowni a biceps to mam jak Arni Schwarzenneger.
Polecam Minelaba
Choc z drugiej strony mozesz kupic cos polskiego duzo tanszego a wyniki te same:D:D:D
Nie wiem jak inne ale M.E.XS jest wysmienita piszczala na pieniazki:D Nie ma lepszego
Za bledy i tak dalej nie odpowiadam jestem spiacy strasznie.

Z powazaniem vonadamski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak jasteś początkujący polecam cyklopa lub smętka kosztyją połowe tego co porównywalny sprzęt zachodni , a i ze zbytem jakbyś chciał kupić jakiś dużo droższy sprzęt nie powinno być problemu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie