Skocz do zawartości

Poradzieckie stacje radarowe - pytanie


past

Rekomendowane odpowiedzi

No ja bym chętnie się zapuścił w takie bunkry, gdyby coś było blisko, ale tu u mnie nie było ruskich jednostek. Zależy też jakiego rodzaju masz problem z dotarciem do włsćiciela terenu - czyżby aktualnie przebywał w miejscu odosobnienia albo wyjechał do Tybetu ;-)) lub Iraku??
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

terenu pilnuje cieć a właściciele zmieniją się jak w kalejdoskopie - kupil ktoś to od AMW i chyba nikt nie ma pomysłu Dlatego ciężko jest dotrzeć do aktualnego. chyba że cieciowi coś postawie ale nie wiem czy warto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Historia sięga dalej. Podobno już podczas IIwś stacjonowała tam jakaś niemiecka jednostka łącznościowa.
Odwiedziłem to miejsce w maju, ale pech chciał,że właśnie wtedy została okradziona miejscowa stacja tra-fo. Cieć był nieugięty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teren rozległy? Poradzieckie bym sprawdził, bo po nich wszystkiego się można spodziewać. Za butelkę krajowego z cieciem się dogadasz. Inwestujesz niewiele, a nóż widelec coś tam jest. Możesz też pójść po kolędzie, jak chcesz to po szczegóły na priv.
pozdrawiam hydro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ja też byłem po kradzieży stacji -- wcześniej podziemia były oświetlone
teren nieduży nie wiem jak pod ziemią -- w okolicy LWP miało sporo terenu , gdzieś w okolicy jest bunkier po krasnoj armii - były schron atomowy -- tak podawali w TV ale nikt z okolicznych nie wie gdzie to , może to ta stacja ale w TV schron brzmi lepiej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie