Jump to content

Poradzieckie stacje radarowe - pytanie


past

Recommended Posts

No ja bym chętnie się zapuścił w takie bunkry, gdyby coś było blisko, ale tu u mnie nie było ruskich jednostek. Zależy też jakiego rodzaju masz problem z dotarciem do włsćiciela terenu - czyżby aktualnie przebywał w miejscu odosobnienia albo wyjechał do Tybetu ;-)) lub Iraku??
Pozdrawiam
Link to comment
Share on other sites

terenu pilnuje cieć a właściciele zmieniją się jak w kalejdoskopie - kupil ktoś to od AMW i chyba nikt nie ma pomysłu Dlatego ciężko jest dotrzeć do aktualnego. chyba że cieciowi coś postawie ale nie wiem czy warto
Link to comment
Share on other sites

Historia sięga dalej. Podobno już podczas IIwś stacjonowała tam jakaś niemiecka jednostka łącznościowa.
Odwiedziłem to miejsce w maju, ale pech chciał,że właśnie wtedy została okradziona miejscowa stacja tra-fo. Cieć był nieugięty.
Link to comment
Share on other sites

A teren rozległy? Poradzieckie bym sprawdził, bo po nich wszystkiego się można spodziewać. Za butelkę krajowego z cieciem się dogadasz. Inwestujesz niewiele, a nóż widelec coś tam jest. Możesz też pójść po kolędzie, jak chcesz to po szczegóły na priv.
pozdrawiam hydro
Link to comment
Share on other sites

tak ja też byłem po kradzieży stacji -- wcześniej podziemia były oświetlone
teren nieduży nie wiem jak pod ziemią -- w okolicy LWP miało sporo terenu , gdzieś w okolicy jest bunkier po krasnoj armii - były schron atomowy -- tak podawali w TV ale nikt z okolicznych nie wie gdzie to , może to ta stacja ale w TV schron brzmi lepiej
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information