Skocz do zawartości

TVN


Gość telemaniak

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś kolejna porcja sensacji w w tvn jak ktoś ma ochote na serial komediowy to warto zobaczyć. Ludzie czemu to robicie co za głąby występuja w tv a zresztą poco ja sie denerwuje może dziś zobaczymy wresie złoty pociąg, bursztynową komnate albo jakąś skrytke depozytową pełną złota i innych czarów Miłego oglądania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co ja tez sie nad tym wielokrotnie zostanawialem dlaczego ludzi ktorzy uwazaja siebie za powaznych" eksploratorow biora udzial w tym cyrku. TVN zwraca sie do grup poszukiwawczych i ludzi probujac wyciagnac od nich tematy namawiajac do udzialu w glupawce. Mysle ze powinnismy zrobic koalicje antydziadoska. Ja sie przylacze, szczegolnie ze mam wobec nich prywatny dlug wdziecznosci".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwroccie uwage ile to nazwisk juz bylo w TV w tego typu programach. Rekord wszelkich bzdur i bajek w jednym cyklu pobil moim zdaniem Stojak :). Ale procz tego ze pokazywal znane nam miejsca i mowil smieszne dla nas rzeczy, przekazal innym kawalek tajemnicy i moze dzieki niemu zainteresowal sie ktos historia i ekploracja.
Trudno oceniac jednoznacznie wartosc tych programow, poniewaz nasze srodowisko juz to zna i widzialo te rzeczy".
Rowniez prawda jest ze kazdy chcialbym zaistniec w TV :).

Ostatnio lecial film, w ktorym mialem okazje uczestniczyc :) wraz z dwojka moich znajomych (nie bede wymienial bo moga sie obrazic). To co kazano tam mowic (a na szczescie nie zostalo wyemitowane) przechodzilo ludzkie pojecie :). Ale fakt ze zabawa byla niezla no i oczywiscie odpowiednia kasa powiekszylo nasze konta.

Podsumowujac: tania sensacja, czysta komercja - kasa za program to argumenty za tym aby powstawaly takie programy.

Przyszla gwiazda TV - kruku GG566056
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie chcą oglądac takie programy, dlatego telewizja je produkuje. Oprócz kilkudiesięciu wtajemniczonych w temat jest w Polsce kilka milionów innych potencjalnych telewidzów, którzy siadaja prze telewizorem w niedzielny wieczór, aby przeżyc dreszczyk emocji. I co w tym złego, pNowie nieomyli i wszechwiedzący ?Co złego jest np. w czytaniu ksieżek sensacyjnych, czy ogladaniu filmów z serii 007? Większośc telewidzów zdaje sobie bardzo często sprawę , z naciągania pewnych faktów,ale TV ma swoje prawa!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PP:
Ale wielu z as" chodzi o przekazywanie spoleczenstwu prawdy historycznej a nie klamstwa bo nam placa i warto to komus pokazac. Osobiscie nie wierze ze cel uswieca srodki. Z jednej strony wojujemy z konserwatorami i urzednikami bo chca nam zmienic prawo eksploracyjne a z drugiej sprzedajemy dupe za pieniadze stacji telewizyjnej. Chyba cos tu nie gra nie uwazasz? Gdybym byl rodzicem i obejrzal kilka programow NDW w TVN o poszukiwaniach to bym w zyciu dzieciaka nie poslal na zlot czy poszukiwania.... chodza po zawalajacych sie stolniach, przechodza przez niebezpieczne syfony, plywaja pod woda, znajduja miny i bron a za kazdym rogiem stoi 100 letni SS-man by ich zamordowac za tajemnice... To ma byc popularyzacja? Nie sadze. Osobiscie bede walczyl z programami typu NDW bo robia wiecej zlego niz dobrego.
A pomysl co sadzie przecietny posterunkowy po obejrzeniu takiego programu? Albo lesnik? I dziwisz sie ze ganiaja nas po lasach bo latamy z wykrywaczami MIN?? Ja sie nie dziwie. Wine ponosimy sami bo zgadzamy sie by przedstawiano nas w niekorzystnym swietle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wczoraj na TV4 było o niemieckim lotniskowcu Graff Zeppelin" zatopionym gdzieś niedaleko helu na dużej głębokości. I chyba ruskie to zrobili. Niestety program urwał się dość niespodziewanie (nie oglądałem od początku ;-(().
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kruku - o jakiej dobrej kasie mówisz? Bo ostatnio miałem okazję wraz z kolegami z Krakowskiego Stowarzyszenia Rawelin rozmawiać z Paniami z Nie Do Wiary na temat zrobienia odcinka i jak usłyszeliśmy po 200-300 zł na głowę (za wyjęte z życia pełne dwa-trzy dni zdjęciowe) to nas okrutna wesołość ogarnęła :))) Nie bedę wspominał jak Panie chciały wydrzeć od nas informacje - spuśćmy zasłonę miłosierdzia.

Grzegorz Franczyk.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
w dodatku telewizyjnym w GAZECIE :
-22.40 Nie Do Wiary - Opowieści Niesamowite ----i znaczek trojkąt na pomarańczowym tle(za zgodą rodziców)!!! :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie