Skocz do zawartości

PoszukiwanieSkarbow.com


Gość Bacchus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

Pragne poinformowac, ze na stronie www.poszukiwanieskarbow.com powstalo wirtualne centrum poswiecone poszukiwaniom skarbow. Specjalnej uwadze polecam podstrone www.poszukiwanieskarbow.com/Forum/phpBB

Zapraszamy
Bacchus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuję netykietę z tej stronki powyżej:
Prosimy o niewstawianie odsyłaczy w podpis jeśli dane strony mają charakter komercyjny
Umożliwiamy zamieszczenie linku na stronę grup poszukiwawczych po uprzednim skontaktowaniu sie z nami.

Ale jak rozumiem nie dotyczy to kolegi Bacchusa, w wstawianiu swoich odnośników na forach innych stron o charakterze eksploracyjnym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie !

Pragne zlozyc oficjalne przeprosiny dla Bociana, administratora forum odkrywcy. W entuzjazmie faktu, iz moja strona weszla wczoraj online, wpisalem \w goraczce\" bez zastanowienia odpowiednia notatke na to forum. Dopiero po fakcie uswiadomilem sobie, ze nie uzgodnilem tego kroku z administratorem, ponownie bije sie w piers.
Zaluje tylko, ze kolega Bocian nie zamierza - jak mi odpowiedzial w mailu - wymazac mojego wpisu, prowadzacego, jak demonstruje powyzszy post, do niemilej dyskusji.
Mimo wszystko mam nadzieje, ze uda nam sie nad tym wszystkim przejsc do porzadku dziennego.
Jeszcze raz przepraszam za zamieszanie

Kuba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie trzeba nic ze mną uzgadniać. A co do wymazania wpisu to raz tak zrobiłem i spadł na mnie grad, drugi raz nie zrobię tego błędu. Forum żyje własnym życiem i jakakolwiek ingerencja ze strony administratora to wkładanie palców w drzwi :))
I Bacchus nie musisz mnie za nic przepraszać ! :), ja tu nie jestem jakimś \wodzem\" po prostu zamieść to w linkach i super.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie