Skocz do zawartości

 zlot czarownic;)))


Gość ghostdog Lewy"

Rekomendowane odpowiedzi

Przeczytałem sobie właśnie program kolejnego Zlotu.No wszystko niby supercool,ale mam jedno spostrzeżenie.Miejsca takie jak zamek Grodno,Osówka,Walim,czy nawet Książ są bardzo ciekawe,ale mam wrażenie,że przeważająca większość ewentualnych uczestników odwiedzała już je wielokrotnie.Organizowanie dla wszystkich takiego zwiedzania mija się trochę z celem.Pewnie,że dla tych,którzy jeszcze nie widzieli będzie to ogromna atrakcja i tutaj nie ma nawet o czym gadać.Jednak reszta mogłaby się w tym czasie zająć czymś konkretniejszym,żeby został jakiś fizyczny ślad po tegorocznym zlocie.I wcale nie chodzi mi o szukanie nowych sztolni czy coś w tym stylu.Zajmijmy się tym co mamy prawie podane na tacy,czyli zawałem koło pierwszej wartowni na Osówce,tunelem z kiosku" koło drogi w Ludwikowicach,zawałami między halami w Rzeczce,itd.W Rzeczce spod kamieni wystają tory kolejki,których nikt się tam wcześniej nie spodziewał i od ponad pół roku wystaje ich tyle samo.Przecież to paranoja!Kilkanaście chętnych osób może tam zrobić konkretną strzelaninę",a przy okazji dowiemy się czegoś nowego.Kilofki,łopaty i taczki są chyba do załatwienia na miejscu,więc co stoi na przeszkodzie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abyś nie czuł się rozczarowany informuję Cię iż możesz wziąść udział w odpompowywaniu spongo w Rzeczce i próbie pogłębienia go.
Szukaj ludzi z klubu Sensacji XX wieku w Warszawiance.
Hartmann - Leszek Kusiak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Hartmann!
Widzę,że mój list trafił pod właściwy adres.Mam nadzieję,że odnajdziemy się na bank.Jestem pod wrażeniem Waszej akcji w Gierłoży,także i w Rzeczce spodziewam się konkretnych rezultatów.Jakby co,to jedzie ze mną fachowiec od nurkowania w całkowicie zalanych pomieszczeniach.Jedzie wprawdzie tylko posłuchać i pogadać,ale powiedz tylko słowo i weźmie cały swój sprzęt;)
pozdrowienia
GHOSTDOG LEWY"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie śpię na razie nigdzie(są w ogóle jeszcze wolne miejsca w Warszawiance"?!?).Też planuję czwartek wieczór,ale zobaczymy.Nurek jest w tej chwili na wrakach nad Bałtykiem,ale niedługo wraca i jedzie na bank razem z całym sprzętem.Będziemy Nissanem Terrano i czarnym VW Garbus(niestety nieorurowany,he,he,he...).
Wiadomość dla Bociana-też jesteśmy biali;)
Małe pytanko:macie w razie czego pożyczyć ponton na kilka godzin?
GHOSTDOG LEWY"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie już w czwartek chyba będziemy w rzecce działać wieczorem a wszystko zależy od tego kiedy agregat dojedzie ale ogólnie to już w czwartek w nocy to jak dobrze pujdzie odpompujemy
a na marginesie w rzeczce też trochę tych torów odkopywaliśmy a po sztolnich jeździł biały polonez:) z przuczepą i może teraz też będzie jeździł:))
pozdrawiam michał BBasia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
cześć Hartmann i inni!
Ponieważ został tydzień,chciałbym obgadać kilka spraw od strony technicznej.Tak jak obiecałem jedzie płetwonurek z całym możliwym sprzętem.Proszę o kontakt tutaj lub przez mail.Najchętniej jednak porozmawiałbym na czacie w klubie SXXW np.dzisiaj wieczorem.Pasuje?

ghostdog Lewy"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie stoi na przeszkodzie.Wzorem letniego zlotu klubu sensacji XX w,w Gierłoży - na pewno zostawimy coś po sobie.My to znaczy klubowicze z Sensacji,a jak ktoś będzie chciał pomóc - to będzie mile widziany.
Hartmann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proszę szanownych Panów- jak widzę należących do kółka wzajemnej adoracji ( dlaczego tak mało osób odwiedza stonę odkrywcy??????????????????????) o pomoc --- szczegóły w poscie- poszukiwany-poszukiwana
Pozdrawiam
do zobaczenia na zlocie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie