Skocz do zawartości

Paranormale Division


seint

Rekomendowane odpowiedzi

Hallo Panowie

Dziekuje Wam za Pozytywne i Negatywne wypowiedzi na Temat
Paranormale Division.
Temat Ten jest bardzo rozlegly a zarazem tajemniczy, do
dzis mam bardzo malo dowodow ale w najbliszszym czasie mam
Spotkanie z Michael Kloft.Jest on z najlepszych Reporteröw
Spiegel TV produkuje on reportaze o III Rzeszy.
Temat go bardzo zainteresowal i zapewnil mnie ze udostepni
mi dojscie do Reichsarchiv.

Jesli kogos interesuje tematyka Tajemnice III Rzeszy to organizuje Klub.
Jeszcze raz Dzekuje Wszystkim za wypowiedzi
Paul.p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Skoro mówisz że masz mało dowodów czyli jakieś jednak masz to może przedstaw je na forum na pewno wszytkich to zainteresuje.Jednak nie wierze jakoby takie coś miało istniec ;),Oczywiście zgodze się z wypowiedzią że himmler był okultorzystą.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domino, jaja sobie robisz? Po pierwsze to nie okultorzystą, a okultystą. A pod drugie czy znasz definicję słowa OKULTYZM? Wcale nie chodzi o wskrzeszanie zmarłych tylko o zjawiska nadprzyrodzone, jasnowidzenie, telepatię itp. Odnoszę wrażenie, że to raczej Twoja wiedza opiera się na Return to Castle Wolfenstein".
Padły tu już prośby o to, by się nie nabijać z tematów, które pozornie wydają się idiotyczne. Przecież nikt nie udowadnia, że Himmlerowi udalo się wywołać ducha czy cokolwiek w tym sensie. Mówimy tylko o tym, że był takimi tematami mocno zainteresowany i równie mocno w nie wierzył. Kwestia osiągnięć ,to zupełnie inna sprawa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zrozumiałes mnie.Przecież wiadomo że Paranormal kojarzy się ze zjawiskami nadprzyrodzonymi ech..Ale ja se jaj nie robie skoro twierdzi że takie coś istniało to niech to udowodni i tyle.Jeśli chodzi o okultyzm to żle napisałem i tyle.

Pzdr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie